Sevgilinle zevkleriniz uyuşmuyorsa ne yaparsın?

Mesela müzik zevkleriniz, hoşlandığınız film tarzlarınız aynı değilse ne yaparsınız?.. İlişkinin başlarında sorun olmaması, ilerleyen zamanlarda da sorun olmayacağını garantiler mi?..

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sorun olmuyor.Ben rock severim o pop.Ben korku derim o polisiye.3 senedirde bunlar için sorun olmadı.Yada ben kırmızı sen mavi seviyorsun diye tartışan insan görmedim sorun olmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• valla bizim her şeyimiz farklı. yediğimiz şeyler yetiştirilme tarzımız. dinlediğimiz müzik birbirinin tamamen zıttı film desen oyle. ama sorun yok birbirimizi tamamlıyoruz ayak uyduruyoruz. o bazen ben seviyorum diye benm sevdiğim müziği dinliyo filmi izliyo bazen ben onun sevdiği yemekleri hazırlayıp ona götürüyorum falan. aksine çok keyifli oluyo.. sonuçta ben o adama aşığım onun sevdiği şeyler bana itici gelmiyo. ilerleyen zamanlarda tartışabiliriz belki ama eğer bu ilişki uzun süreliyse tartışmalar muhakkak orta yol bulunarak çözümlenir.

0|0
    0|0
  • her şey de ters değildir elbet

mesele ne biliyor musunuz uyuşmak falan değil... o an bir şey oluyor işte ne bileyim bir ok gelip ikinizi de vuruyor. ister zevkleriniz uysun ister yakışın ister uyuşmayın, yakışmayın hiç biri önemli değil... oldu mu oluyor

0|0
    0|0
  • Mutsuz olurum.. ve kesınlıkle buyuk sorundur

0|0
    0|0
  • hiçbişeyimiz uyuşmuyor:)ama sorun olmuyor bizde.

0|1
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz ama ciddi anlamda fark varsa herkes kendi hayatında yaşardı.

0|0
    0|0
  • ilerleyen zamanlarda kesinlikle sorun çıkıyor

0|0
    0|0
  • yok bnece cok oenmeli deyil bu yeterki bir-biirmizn fikirlerine saygi duyalim

0|0
    0|0
  • düşüncelerimiz fikirlerimiz çok uzak olmasın yeter ufak ayrıtılar da sorun çıkmaz diyorum

0|0
    0|0
  • belki de öğrenicek yeni şeyler vardır birbirnizden..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• orta noktada buluşmaya çalışırım buluşamıyorsam kendi haline bırakırımmm

sonuçta benim sevdiğim herşeyi sevmesine gerek yokk

0|1
    0|0
  • Sataşır dalga geçerim, mızıklayınca alırım gönlünü. Ayrıca, müzik dinlemek için bir araya gelmiyoruz sonuçta. Çok embesilce şeyler dinlemediği sürece sorun yok.

0|1
    0|0
  • hiç mühim değil müzik film vs.önemlşi olan tenlerin uyuşması:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...