Kurtlar vadisi pusu hakkinda?

Kurtlar vadisi pusu hakkinda ne dusunuyorsunuz? Hayatimizi kotu veya iyi bir sekilde etkiledigini dusunuyor musunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• sacmalıktn baska bişiy degil ilk zamanlar iyiydi çakarın oldugu zamanlar sonradan iyice çizgi flime dondu izlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Boş muhabbet , gizli güçlerin sırlarını dökseler ortaya yönetmen çoktan hakkın rahmetine kavuşmuştu onlar sağ gösterip sol vuruyor

0|0
    0|0
  • hayatta izlemem baştan aşağı buram buram abartı saçmalık

0|0
    0|0
  • izlemiorm bayadır

0|0
    0|0
  • Artık cok afedersin ama b*kunu cıkardılar tamamen ulan nerden nereye geldi ben artık yalanlarını kac kez yakaladım izlemeyi bıraktım ki zaten akp yandaşı bildigin gündeme göre yorum yapıyor farkındaysan bildigin hükümetin bilinc altı filmi gibi

0|0
    0|0
    • yalan derken? amerikan dizileri en iyisi ya

• yalan yani baksana durduk yere bir anda yer degiştirdiler hemen gündeme göre yönleniyorlar

Aynen diger dizeler daha iyi

• hiç birşey düşünmüyorum çok yapmacık

0|0
    0|0
  • Filmin konusu tamamiyle illimunati yani artık vadi illimunati ile savaşıyor

0|0
    0|0
    • izlemiyorum ama merak edilen bir konu bence neden bu kadar fazla izlendigi

• Yanidünyada bilinen en karanlık ve en güclü yeraltı örgütü illimünati burdan vuruyolar işte insanlarda bu nasıl bişeydir diye merak edip izliyor

• etkilemio memati :)

0|0
    0|0
  • Gerçekleri yansıtıyor bence.

0|0
    0|0
    • izlemiyorum ama anlatabilir misin ne gercegi?

• bir bitmedi mk

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçen hafta otobüse bindim. Hangi gün bilmiyorum. Baya kalabalık felan arkadan biri bağırdı. "Gaapdaaaan az hızlı ol gurtlar vadisi varr" diye. Ne diyim ben şimdi sen söyle. :)

0|0
    0|0
    • bende bisey diyemiyorum o yuzden sizlere sordum ey dostlarim :)

• Ey dostum benden cevap yok o zaman. :))

• artık bitmesi lazım yani kaç sene oldu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...