Bir süper kahraman yaratacak olsaydınız?

Bi' '' SİZCE NASILIM '' başlığı değil cevap vermeye layık görülecek kadar ama KS üyeleri ne kadar özgün ve yaratıcı görelim...

1-Bir süper kahraman yaratacak olsaydınız ne gibi süper güçleri olurdu?
2- Kişilik&Karakteri nasıl olurdu?
3- O'nu nasıl bir hikayeye layık görürdünüz?
4- Düşmanları olacaksa ona layık bir düşmandaki özellikler neler olurdu?
5-Kıyafeti nasıl olurdu?

*Doğumu , büyümesi ve hayat hikayesini kısaca yazınız...
Eğleneceğinizi düşünüyorum. Çizim kabiliyeti olanlar çizim de atabilirler :)

Wonderwoman ;)

th04.deviantart.net/.../...b876695a136-d59egpa.jpg

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çüküman olurdu adı.
    Özel güçleri düşmanının yüzüne tokat gibi tükürmesi olurdu.
    Bilim adamı arkadaşımın laboratuarında çükümün "Zabazingirik" aletine sıkışması ile ortaya çıkardı bu kahraman.
    Düşmanlarını bir sınıfa sokamam. Değişebilirdi.
    Kıyafetide prezervatif şeklinde bir şapka ve testis , desenli pelerin olabilirdi. :):

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1:süper güclü kendini iyleştiren
    2:bruce wayne
    3:doğuştan milyader
    3:süper kötü ve milyonları hiç düşünmeden öldüren
    4:ninja kıyafeti tarjı ama titanyumdan

0|0
    0|0
  • KaptanTürkiye. :D

1|0
    0|0
  • o değilde böyle süper kahraman kadın gelsin kurtarsın beni bu hayattan :D evinin kocası cocuklarının babası olayım la :DDDD

0|0
    0|0
    • Böyle yana doğru baktığımda azıcık anımsatıyor olabilirim

• . d Kadınlar genelde kahveyi sade içer selülit yapmasın diye

• Selülit yapmasın diye kahveyi sade içtiklerini bilmiyodum öğrenmiş oldum :D Ama Sade Kahve İçtiklerini iyi biliyorum Genelde Türk Kahvesi İçerler Yani Starbucksta bir tanısma olmaz Kahve Dünyası Türk Kahvesi İyi Bir Fikir Olur Her Zeman :D

• uzayıp kısalan kadın

0|0
    0|0
  • Halk men dddd

0|0
    0|0
  • Bununla süper kahraman yaratılmaz. kahraman sensin

0|0
    0|0
  • Thor... tanrı olsa bile ölümlü sonucta

0|0
    0|0
  • üşendim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaaa kız kardeşim çok güzel bir soru ama keşke vaktim olduğu bir zamana denk geleydi iyiydi beee. Ama ana hatlarıyla kısa bir özet geçeyim ;
    bir sabah insanlardan bazıları süper güçleriyle uyanırlar tabii benim kahramanım da ;)) gücü canlı cansız varlıkları etkileyebilmek olurdu. Ve yeni dünyanın lideri konumunda. Düşmanları hem insanlar hem kendi gibi süper güçlere sahip olanlar olurdu. Kıyafet düşünmedim ama sanırım siyah takım elbise olabilir zaten yeterince farklı. Baskın bir karakteri olurdu. Hem merhametli hem acımasız.

1|0
    0|0
  • O kadar fazla roman okuyup anime izledim ki kendim kafamda özgün bir karakter uyduramıyorum ya. Mutlaka izlediğim animelerden bir karaktere benziyor bir tarafı. Ama kız olurdu büyük ihtimalle. ^^ Çok güçlü bir kız. Çocukluğunda çok acı çekmiş ve şuanki gücünü, olgunluğunu ve iradesini buna borçlu olurdu. Özel ve kendini vahşete adamış bir ırkın üyesi ancak bu ırka ihanet ederek gücünü iyilik yapmaya adamış. Dövüş sanatlarında uzman, çevik olurdu. Al şimdi de Kagura'ya benzedi. :((

1|0
    0|0
Yükleniyor...