Arda Kural 'ı hatırlayanlar?

Kariyeri ve parayı kaybeden ve göz önünde olmayan bir sürü ünlü var tabi. Onun durumu başka ama.. çok başka. Dünyada bin bir çeşit psikolojik rahatsızlık var. Ona konulan teşhis ise herkese kolay kolay verilemiycek cinsten. Sevgilisi, arkadaşları şimdi yanında mıdır acaba. Yoksa ekmek almak için gittiği bakkalın resim çekme telaşına mı takılıyodur. Medya hassas davrandığı için mi yoksa ilgi duyulmaz diye mi haberini yapmayı kesti bilmiyorum ama amerikada bunun bir çok örneği olduğunu iyi biliyorum. Hastalıklarına hatta bağımlılıklarına rağmen oyunculuklarına devam edenler. burada olmadı tabi. Tarihin sayfalarında kaybolup gitti. bir zamanlar bir adam vardı sarışın aynı leonardo gibi diyerek hatırlıycağımız birisi oldu. Yaşarken ölmek bu olsa gerek.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardıcısı olsun şizofreni hastası o adam. Aşırı yakışıklıydı. Emret komutanımda hemşirenin sevgilisydi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Severim kendisini. Yalova'da sevdiğim bir abimin okul arkadaşı ve bu vesileyle tanışma fırsatım olmuştu bir ara. Mütevazı, saygılı ve zeki birisi gibi göründü gözüme. Bahsettiğim abi falanca diziden ya da filmden alacağını alamadığı için ciddi maddi zorluklar çektiğini ve bunun yüzünden psikolojisinin bozulduğunu söylemişti. Hangisi ne kadar doğru bilmiyorum fakat ekranlarda görmek istediğimiz bir abimizdir.

1|0
    0|0
    • Psikolojik bozukluk ya da depresyon olsaydı belki tedavi surecleriyle atlatırdı. Ama bu teşhis konulunca yapilacak biseyi kalmiyor artık. Umarım onu bastıran ilaçlarını doğru ve zamanında kullanır. Hiç müşkül duruma düşmeden hayatına devam eder.

• Başlangıcında farkettiler ama çoktan ilerlemiş bir rahatsızlık. Bundan sonraki hayatı için iyilik dilemekten başka yapılcak bişey yok. Umarım annesi dışında arkadaşlarıda yanındadır.

• Umarım dediğin gibidir...

• Evet hatirliyorum kayboldu gitti

1|0
    0|0
  • Gerçekten şaşırdım. Çok geçmiş olsun hiç beklemiyordum böyle bir şey olduğunu ki zaten uzun yıllardır nerede ne yapıyor haberimiz yoktu hiç. En son Emret Komutanım'da görmüştük o kadar. Fakat sonrasında neler oldu hiç bilmiyorum ama gerçekten çok şaşırdım.

0|0
    0|0
    • Önce bunalım ve şöhret kaldiramama tarzı haberler çıktı. Sonra doktoru depresyon dedi. Sonra psikiyatrlar şizofreni baslangici olduğunu söyledi. Şimdi kontrollerine ilaclarina devam eden hayatini normal yasamaya calisan 33 yaşında biri.

• Beyin karmaşık bir organ. bir gün belki nöroloji ve psikiyatr gelişir ve tedavisi olur. Allah yardımcısı olsun daha kötü durumda olanlara.

• Emret komutanım'ın sarışın 'ı değilmi?

1|0
    0|0
    • Kendinin farkında olmamayı geçtim hayatın farkında olmadığı zamanları olucak. Gerçekle hayali ayırt edemediği zamanlar. Ne yaşadığını bilmediği zamanlar. İlaçlarını almadığı kriz ve kayıp donemleri. Çok zor bir durum. En kotusude tedavisi yoktur. Sadece bastırılarak yaşanabilir.

• Katiliyorum.
      Malesef.

• herkes taşıyamaz şöhreti

0|0
    1|0
    • Bu hastalık üç çocuklu kadınıda bulur, cerrahlık yapan doktoruda, lise ögrencisinide. O bir haber başlığından ibaret.

• Psikolojiyle psikiyatri aynı demenden sonra tartisilcak bir taraf yok zaten. Biraz bilinclen ve böyle konusarak komik olma bence. Iyi gunler

• komik olmak evet bu noktaya varabileceğini tahmin etmeliydim güle güle en hızlısından hoş çakal?

• Ne hastalığı varmış ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Birçok dizide gördüm. Çok başarılıydı. Son halini görünce çok üzüldüm. Umarım biran önce iyileşir.

1|0
    0|0
  • Kendini çok kaptırdı. Tercihlerini doğru yapmadı. Projeleri değerlendiremedi.
    Yetenekli değil. Yetenek sadece oynamak değildir. Kendini şöhrete kaptırdı kendi sorunlarının etkisiyle bir boşluğa düştü. Resmen çöküş yaşadı.
    Çok zayıf bir karakteri var demekki. Allah sabır versin yazık oldu.
    Hasta bir insan oyunculuğa devam edemez etmemeli. Çok saçma olur.

0|0
    1|1
    • Bu hastalığın dış etkenlerle bir etkisi yoktur. Dış etkenler bu hastalığın ortaya çıkma surecini ve zamanını etkiler. Bağımlılık, anne olmak, stresli bir ünlü olmak bu hastalığa yol açmaz. Bu hastalık zaten birisinde vardır ama ortaya çıkışı kiminde lisede olur kiminde bağımlılığı ortaya çıkarır kiminde cerrahlığının en parlak zamanında ortaya cikar.

• Allah Allah bir soru sordun saygı duy cevaplara bu yorum olmaz diyeceksen yorum bekleme o zaman. Neyse tamam kapat.

• Yetenekli değil, kendini kaptirdi, karakteri zayif deme hasta insanlara o halde.

• İyileşti biliyorum ben

1|0
    0|0
  • Üzücü bir durum, evet. Lakin acıtasyona gerek yok.

0|0
    1|1
    • Hayatın ellerinden kayıp gidiyo ama sen bunun bile farkına varamıycaksın deseler napardın. Acıtasyon değil gerçek bir acı bu. Onun hastalığından yakınında olan varsa anlayabilir bu durumu.

• Bazı ünlülerin kaderi bu Malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...