Okumaktan zevk alacağım akıcı roman tavsiyeniz var mı?

Konusu fark etmez yeterki akıcı ve güzel olsun

Güncellemeler:
Güncelll
Konularınıda yazabilirseniz sevinirim arkadaşlar
Arkadaşlar karar verdim kürk mantolu madonna ile serenadı okuyacagım. Bunuda okumlısın dediginiz varsa sevinirim

1|0
28|26

En İyi Kız Görüşü

• Serenad, uçurtma Avcısı, İstanbul hatırası, kürk mantolu Madonna

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Kurk Mantolu Madonna, bu kitabi okuyacaklarinn en basina koy. Kesinlikle mukemmel. Konusu ask, ama yazarin uslubu o kadar guzel ki sadece aska bagli kalmiyor
    Melekler ve Seytanlar, bu kitao icin cok arastirma yapilmis, Genel kultur seviyeni arttirirsin. Birde olay orgusu akici oldugu icin kitap bir solukta bitiveriyor.
    Acimak, Okuyali baya uzun sure oldu ama hala bazi soz dizileri aklimdadir. Etkileyci bir kitap.
    Aclik Oyunlari, belki filmini seyretmissindir * kitabini okumalisin mutlaka.
    Bay Pipo, siyasete biraz ilgin varsa sakin kacirma. En yakin zamanda okuman dilegiyle.
    Son olarak tasavvufla ilgili bir seyler ogrenmek ve hos vakit gecirmek istiyorsan Askin Gozyaslari serisini oneririm.

0|0
    0|0
    • Melekler ve şeytanlar filmini izledim yinede okumalımyım? Açlık oyunları serisinin hepsini bitirdim (filmini izlemelimiyim?) digerleri dkkatimi çekti okuyacagım inşallah teşekur ederim.:)

• Şöyle söyleyeyım kıtapların verdıgını , fılmlerde bulamadım :)

• Aynen katılıyorum. İlk serenadı okuyacagım sonra kürk mantolu madonnayı :)

• Sil bastan. Kesinlikle akicidir. Ben cok begenmistim. Aklindan bir sayi tut. Guzeldir. Yazatin ilk kitabi olmasina ragmen basarili. Anne tut elimi de güzeldir ama baskisi bitti. Bulamazsin onu. Aklima gelenler bunlar simdilik.

1|0
    0|0
  • kardeşimin hikayesi konusu anlatılmaz okunur pişman olmazsın kitabın sonuna kadar aklından bir sürü şey geçer ama tutmaz farklı bır sona götürüyor şok olursun :) konusu kimseye dokunamayan yalnız yaşayan adam ve karşısına bir gazeteci çıkıyor adamı çözmeye çalışıyor

2|0
    0|0
    • Filmide var mı onun o isimde bir film izledim

• rica ederim ben o kitaptan sonra kolay kolay kitap beğenmemeye başladım umarım sende beğenirsin :)

• Serenad kardeşim hikayesinden daha iyiydi sanki

• Sil Baştan ve beyaz kedi (holly black) son zamanlarda soluksuz okuduğum kitaplardandır holly black'in yazdığı tüm kitapları aldım değişik bir bakış açısı var tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
  • Gocebe
    Ucurtma avcisi
    Aklindan bir sayi tut
    Olasiliksiz
    Aklima gelmiyor hafizamda bunlar var
    gocebe keisnlikle tavsiye ederim filmide var ama ilk kitap

1|0
    0|0
  • osman aysu çifte tehlike stephen king sadist benki kitap okumaktan nefret eden bir insanım bu ikisini okumaktan büyük zevk almıştım sürükleyici

0|0
    0|0
  • Ya roman olarak sayılmıyor sanırım ama cok eğlenceli bir kitap gençlik kitabı hatta seri diyebilirim sıkılmadan okuyabilirsin kitabı okurken kahkaha attıgımı hatırlıyorum.
    Pucca?

0|0
    0|0
  • Alamut kalesi ve semerkant ikiside ayni konu uzerine yazilmis sadece odaklanilan kisiler farkli benim oldukca surukleyici buldugum kitaplardir.

0|0
    0|0
  • Pucca serisi

0|0
    0|0
  • Huzur sokagi cok agladim ama degdi :)

0|0
    0|0
  • Yaralı (aşk)

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu zevk verir

0|1
    1|0
  • Sofinin dünyası kesinlikle okumalısın kitap bittikten sonra ben gercekmiyim hayal mi diye sorusuyosun :)

0|0
    0|0
  • sen benım dıger yarımsın. piruze.

0|0
    0|0
  • beyaz kaplan

0|0
    0|0
  • rehine

0|0
    0|0
  • YAKUP ASLAN
    SESSİZ DEVRİM

0|0
    0|0
  • pucca serisi ya da canan tan eroinle dans

0|1
    0|0
  • The Curious Incident of the Dog in the Night-Time

0|0
    0|0
  • Madam bovary. goriot baba. boyle buyurdu zerdust

0|0
    0|0
  • kahraman tazeoğlu yaralı süper bişey yaa

0|0
    0|0
  • Jale Demirdöğen - Kan Ağacı ve Livaneli- Kardeşimin Hikayesi olabilir bence

0|0
    0|0
  • kraliçeyi kurtarmak
    bir küçük osmancık vardı
    Charlie nin çikolata fabrikası çok severek okurum

0|0
    0|0
  • Calikusu oku buzim okul geciyo icinde

0|0
    0|0
  • Kesinlikle grinin elli tonu serisi

0|0
    1|0
  • ahmet ümit= bab-ı esrar = sıkılmadna ve merakla oyuyacagın müthiş bir kitap bence
    jojo moyes= sevgilimden son mektup ve senden önce ben = aşk romanları ama süperdir insanın okudukça okuyası geliyor
    john c. parkin = * et serisi = hayata bakış açını degiştirebilicek kitaplar
    philippa gregory = boleyn kızı serisi = ilk okudugum kitap serilerinden biri güzeldir ama filmi var izleyebilirsin=)
    p. c cast kristin cast = gece evi serisi = merak uyandıran kitaplar 8. ye kadar okudum bitiremedigim tek seri 12 ve+3 kitapla toplam 15 kitapmı ne son 4 kitabı almak için can atıyorum:D:D

0|0
    0|0
  • serenad güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Dostum Edebiyatı az önce öldürdün.. Konusu farketmez Dediğin o Kısım o kadar Çeşitlilik gösteriyo ve o kadar taban tabana Zıt olabiliyorki.. Bana çok akıcı gelen sana çok sıkıcı ve ilerlemez gelebilir o yuzden önce ne türde okumak istediğine karar vermelisin sonra seve seve yardımcı olabilirim rast gele kitap adı yazanlar olursada dikkate alma önce kafanda türü belirle

1|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı, Serenad , Zar Adam , Aklından Bir Sayı Tut serisi , İnce Memed 1 güzel kitaplardır tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Komplo Kapisi ydi sanirim adi harikadir. Sherlock serisi. Dostoyevskinin, Gogolun, Gazap Uzumlerinin yazari adini unuttum bu adamlarin her kitabina kalıbımı basarım. En ufak zaman kaybin olmaz gogol ve dostoyevski dramin dibidir ama sıkılmazsın hiç.

0|0
    0|0
  • Stephan king kitaplarina bir bak nerdeyse hepsini okudum hic sikilmadim muhtesemm

2|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna
    Kuyucaklı Yusuf
    Anna Karenina
    Madame Bovary

1|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut

0|0
    0|0
  • Cengiz Aytmatov - Gün olur asra bedel..

0|0
    0|0
  • Kinyas ve kayra, piç, zargana, daha, az, malafa, beyaz zenciler, tanrı hepimizden nefret ediyor

0|0
    0|0
  • Grinin 50 tonu

0|0
    0|0
  • Elif Şafak--İskender

0|0
    0|0
  • Elif şafak AŞK. şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Okudum harika bir kitap.

• Türkiyede doğmuş büyümüş bir kadının tanıştığı alman bir prof. sayesinde aslında bambaşka bir geçmişe sahip olduğu bununla beraber alman prof. 'un karışık geçmişi ve konuya dahil olan ajanlar. Gayet akıcı ve merak uyandırıcı.

• Eyivallah okuyacagım

• kemik adam

0|0
    0|0
  • John verdon kitapları

0|0
    0|0
  • Mekik cekip koşu yap ayriyetten beslenme dikkat parklardaki spor aletlerindende yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Yanlış yere geldin moruk. Arifin mençıştıra attıgı gol başka yerde

• asdakjsd :D
      adana çık aradan adana :)

• Osmancık

0|0
    0|0
  • Leyleklerin uçuşu sürükleyici bir kitaptır

0|0
    0|0
  • takipteym

0|0
    0|0
  • deliha

0|0
    0|0
  • bram stoker - dracula

0|0
    0|0
  • Simyacı
    Yanıtla Beni
    Şeytan ve Genç Kadın

0|0
    0|0
  • 100 fırça darbesi

0|0
    0|0
  • Zar adam 😃

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu yeni başladım ama baya hoşuma gitti :)

0|0
    1|0
    • Filmi çıkmış kitapları okuyasım gelmiyor.

• Grinin elli tonu konusunu hostur

0|0
    1|0
  • saklambaç

1|0
    0|0
  • seks günlükleri çok zevklı

1|0
    0|0
Yükleniyor...