Sürükleyici bir roman önerir misiniz?

evet arkadaşlar kitap okumaya başladım sürükleyici bir roman lazım konusu fark etmez :)

2|1
51|51

En İyi Erkek Görüşü

• Suç ve ceza. Fakir universite genci para icin cinayet isler sonrasin polis pesine takilir. o polisle oynar polis onla derken psikolojik olarak sekilden sekile girer ilk cinayet bu kolay degil. Cok saf temuz insanlar vardir romanda ve o kadarda it surusu bir yandan sosyolojik ve psikolojik muhtesem tespitler bir yandan yeni deger yargilari farkli bakis acilari kazanir dramin dibine vuruken asktan nasibini alirsin. Gulersinde aglarsinda 350 400 sayfa kitap 3 gunde bitti diyim.

5|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 51

• Jean cristophe grange-siyah kan ve sisle gelen yolcu dan brawn John Verdon aklından bir sayı tut polisiye bunlar )

1|1
    0|0
    • listeme ekledim sağol

• daha da var da genelde yazaların adını yazdım tüm kitapları harika bu yazarların :) rica ederim bu arada..

• Garange' den taş meclis , koloni , ölü ruhlar ormanı da tavsiye

• Olasiliksiz tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • hush hush serisi :) Fısıltıdan başlaya bilirsiniz ilk kitabbı benim okurken gözlerim şişmişti kitabı bırakamamstım :D

0|1
    0|0
  • Himm tam benlik bir soru oldu bu.. :) ne tur kitap okursun? Konu farketmez yazmissin ama her turun surukleyici kitaplari var. Oylesine kitap okuma bence. Sen tarzini soyle ben sana onerilerimi soylerim :))

0|1
    0|0
  • Tess Gerritsen-Cerrah serisi ilk kitap cerrah la basla. Mükemmel bir seri asla pisman olmayacaksin
    cerrah
    Cirak
    Gunahkar
    silinis
    Ikizbedenler
    ruh kolleksiyoncusu
    Kemik bahcesi ve digerleini yazmaya usendim
    Debbie macomber- sevginin son dileği
    Eger yasarsam
    Bana aitsin (gerilim)
    Simdilik bu kadar 😃

0|0
    0|0
    • sağol listeme ekleyecem ama en iyisini söyle çünkü baya kitap oldu

• Tess seven biri 😍😍 @cilekliyogurt

• Tess candir 😁 ne yazık ki ygs ye kadar kitaplar raflarda kaldı hasat ve karanlıgin ayak izleri beni bekliyorlar. Onun dışındakileri bir solukta okudum hepsi mükemmel @besiktasasigikiz

• Suç ve Ceza diyecektim önerilmiş, 607 sayfaydı bende olan ve 4 günde bitti. E bir de üzerine filmini izledim o kadar büyük bir zevk aldım ki, işte sanat bu dedim. Okuduktan sonra filmini de izle ama dublajlı değil Rusça olup altyazılı olanı izle internette mevcut.
    Onun dışında Anna Katharine Green'in Tükeniş kitabını öneririm.

0|0
    0|0
  • Sefiller

1|0
    0|0
  • Ted dekker-havvanın kutsal meclisi
    Gerilim ve korku romanidir bu turu seviyorsan siddetle tavsiye ederim okurken tuyleri urperiyor insanin

0|0
    0|0
    • hiç okumadım ama seveceğimi sanmıyorum çünkü korkmam fazla biz 14-15 yaşlarındayken +18 filmeri izleerdik yinede korkmazdım o yüzden beni saracağını sanmıyorum yinede sağol :)

• İki Renk Aşk

0|1
    0|0
  • Judith Mcnaught Cennet okudugum ilk roman muhtesem bir dil akıcı sürükleyici kitabı elimden bırakamamıstim

0|0
    0|0
    • O yazarin sana ihtiyacim var adli kitabini okudum en kotu kitabi olmasina ramen cok begendimn

• Therese Raquin-emile zola
    Kitabin her sayfasinda esas kahramanlarin yaninda oturdum, onlarla nefes alip verdim. okudugum romani yasadim resmen.
    Hem konu bakimdan gunumuze, insanliga, psikolojiye çok yakin. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Kitaplar hakkında bir blog yazıyorum zaten. En favori kitaplarım 1984 , Kelebek , Dönüşüm. Biz (Yevgeni Zamyatin). İlk aklıma gelenler.
    Yeni dönemlerden Orhan Bahtiyar 'ın iki kitabını okudum ve çok sevdim. Diğer kitaplar hakkındaki fikirlerim mehtapvekitap isimli blogumda.

0|0
    0|0
  • Yakup kadri karaosmanoglu Yaban kitabı cok sevmiştim. Dean kuntz Yüz , ilginc bir kitap tavsıye ederıö

0|0
    0|0
  • Kubbenin Altında. Mükemmeldir. Uzundur ama aksiyon polisiye bilim kurgu ne ararsan var. Dizisi de var tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Sefiller 3 kere okudum , çalıkuşu 5 kere okudum ikiside 3 gün sürmüyor ,, monte kristo kontu nu şiddetle tavsiye ederim 600-700 sayfa arasıydı 3 günde bitti.. Muhteşem bir hayata tutunma hikayesi..

0|0
    0|0
  • Kafka okuyabilirsin dönüşüm ya da şato sarmazsa Sabahattin ali öneririm içimizdeki şeytan özellikle
    Hakan gunday da son donemin en iyi yazarlarindan
    Hasan ali Toptaş Gölgesizler de kesinlikle okunması gereken romanlar arasında

0|0
    0|0
  • incir kuşları- sinan akyüz
    konusu şöyle : bosna savaşı var ve bu savaşta Boşnak kızı suadanın yaşadığı gerçek bir hikaye anlaılıyor. emin ol çok güzel bir roman ağlayacaksın

1|0
    0|0
  • incir kuşları sinan akyüz

1|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut ve olasılıksız romanları oldukça sürükleyici

0|0
    0|0
    • olasiliksiza basladim ama poker bilmiyorum ilk sayfalar biraz sikici geldi sonra iyi oldu ama guzele benziyor :)

• Dan Brown - Cehennem

0|0
    0|0
  • İnce Memed

0|0
    0|0
  • Senden Önce Ben 😍
    Lux Serisi

0|0
    1|0
  • Grinin elli tonunu okumanı pek önermem, sırf okumak için okursun pek bir şey katmaz.
    Vladimir Nabokov- Lolita. Edebiyatın baş yapıtıdır kendisi. Bir de Knut Hamsun- Açlık

0|0
    0|0
    • neden herkes öneriyor ama grinin elli tonu kitabını

• sağol yorum için ama yinede okumak istiyorum :)

• Hiç bir kitap kötü değildir zaten, rica ederim :)

• şu an okuduğum kitabin ismi SİYAH ve gayet sürükleyici. .

0|0
    0|0
  • kristin hannah: kıs bahçesi
    jojo moyes: senden önce ben
    s. t watson : uyuyana kadar
    ahmet ümit: bab-ı esrar

0|0
    0|0
  • Yarali
    Soguk kahve
    Sabah uykum
    Bana ikimizi anlat

Ask ayrilikla ilgili kitaplar bunlar

0|0
    1|0
    • soğuk kahve ve sabah uykumu okudum söyleşi tarzında yazmış beğenmedim fazla ben roman seviyorum :)

• peki listeme ekledim :) aşk romanı seviyorsan Judith Mcnaught'u çok şiddetle öneriyorum

• Peki tesekkurler okurum 😊

• Uğur koşar- Allah de ötesini bırak 'çok güzel bir kitap gerçekten mükkemmel hayatını değiştiricek diyebilirm bazı şeylerin daha çok farkına varabiliyosun

0|0
    0|0
  • Gizemli ceset :)

0|0
    0|0
  • Ne tur roman okursunuz?

0|0
    0|0
    • öncelikle 60+ sapık amcaların dilini kullanmışsın gibi hissettim :D ben roman severim böyle ilginç olsun şaşırsın mesela içinde bilgili bir adamın hazırcevapları olabilir mesela çok karizmatik bir seri katil yani dikkat çeken birşey kesinlikle olsun :)

• Olmaz beyfendi desem :-)

• yine de sağolun hanfendi eğer isterseniz mesaj atabilirsiniz :D asfklasgpa

• uçurtma avcısı
    kış bahçesi
    kurtlar imparatorluğu
    empati
    buz gibi soğuk
    siyah kan
    şeytan yemini

0|0
    0|0
    • sağol bakacam hepsine :)

• ilginç demişin ben şaşırtıcı demişim hey allahım :D

• fark etmez yakın birbirine

• Kızlar Devam
    21

Erkekler Ne Diyor 50

• Kızıl Nehirler
    Leyleklerin Uçuşu
    Siyah Kan

4|1
    0|0
  • tabii ki de Açlık oyunları serisi.
    o kadar sürükleyiciki tuvalette yemekte derste minibüste otobüste hiçbiryerde elimden düşüremedim..! ve 3 kitabınıda 1 haftada bitirdim. tanesi 450 sayfa civarında. kesinlikle okumalısın. üstelik hobbit kitabı gibi sıkıca gelmiyor.!
    +1 verirsen sevinirim. :)

0|1
    0|0
  • romandan ziyade Pucca' nın hikayelerini tavsiye ederim çoook güldüm okurken eğlendimde :D

0|1
    2|0
  • Aşk romanı olarak KÜRK MANTOLU MADONNAyı öneririm. bir aşk adamının hayatında yaşayabileceği şeyleri anlatıyor. Bide SOL AYAĞIM var oda insanın isterse neler yapabileceğini anlatan çok iyi bir kitaptır.2 yıl okul tatilini veya siyah inciyi önerebilirim. Toprak ana var mesela Daha birsürü roman var ama okuduğ en iyi 2 roman SOL AYAĞIM ve KÜRK MMANTOLU MADONNADIR. bu ikisini kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Ejderha dövmeli kız:)

ilk okumaya başladığımda 650 sayfayı 4 günde bitirdim ve zaman nasıl geçti anlamadım kesinlikle tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • 1942 de yazilmis 1984 adinda bilim kurku romani.
    not:kitabin yazari eski ustat mason zaten olacak seyleri bilim kurku diye halka yutturmu ama 1942 de yazdigi bu romandaki bir cok sey bugun gerceklesmistir

1|0
    0|0
    • onlar ne adamlar yahu :D

• George orwell' ın iki kitabı da fazla iyi. Seneler oldu okuyalı. yeni okurları sıkabilir ama ağır gelir konusu. Benim için başyapıt. Hayvan çiftliğini de oku.

• Romanların özetleri çok daha sürükleyici. Tasfiye ederim

0|1
    1|0
  • John VERDON kitapları elinden düşmez,
    Son kitabı PATER PAN ÖLMELİ yaklaşık 500 sf dan biraz fazla ama bir günde bitti.

0|1
    0|0
  • Simyacı. (Paulo Coelho) Hayatın amacını, yaşam stilini sorgulatan kısa ama öz, sürükleyici, heyecanlı bir kitap.

0|0
    0|0
  • Şibumi hafif ama elinden bırakamayacağın bir kitap
    Kinyas ve kayra bildigin aksiyon icinde insana kendi hayatini sorgulatıyor

1|0
    0|0
  • The hobbits

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna

2|0
    0|0
  • Zülfikarın Hükmü nü okumanı tavsiye ederim Türk fantastik kurgu türünde cok başarılı bir eser lokman hekimin yetiştirdiği öğrencileri konu alan sürükleyici bir serinin ilk kitabı

0|0
    0|0
  • HİÇ kimse sıradan değildir ------------- mutlaka ama mutlaka oku her sayfası mükemmel finalinde ağlaya bilirsin filmin içinde her konu mevcut mutlaka ama mutlaka oku

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu Bukre mükemmel birşey çok iyi oku hak vereceksin

1|0
    0|0
  • Bir cinayetin psikanalizi adlı bir kitap var sürükleyici güzel bir kitap yalnız okuması kötü olan birinin anlaması zor biraz çok karakter var bazen karışıyor :D

0|0
    0|0
  • git kendini çok sevdirmeden...
    yolda 3 kişi

1|0
    0|0
  • 7. papirüs.

0|0
    0|0
  • Beyoğlunun en güzel abisi ahmet ümit - Beyoğlu rapsodisi oda Ahmet ümit güzeller bence

1|0
    0|0
    • evet biliyorum o da polisiye yazıyor değil mi

• sende sağol

• tüm kitaplarını okudum. Adam daha ne yapsın bir polise aşık edebildi bizi. Kavim' i tavsiye ederim, en iyisi.

• Boş ver birbirimizi kandirmayalim okumicani hepimiz biliyoruz haha :)

1|0
    0|0
  • yüzyıllık yalnızlık kardo..

0|0
    0|0
    • ne anlatıyor?

• güney amerika esintisi sıkar adamı.

• 1982 nobel ödülü almış bir kitap. bir ailenin mutlulugunu, sevincini, dramını anlatıyor. güney amerika esintiside hiç hissetmedim favori kitabımdır.

• Kurk mantolu madonna sebahattin ali mukemmel

0|0
    0|0
  • Enpati olanaksiz dijital kale

0|0
    0|0
  • wulf dorn psikiyatrist

1|0
    0|0
  • Ucurtma avcisi

1|0
    0|0
    • çok duydum bunu ne anlatıyor?

• bir cocugun basina gelenler anlatiliyodu bende tam hatirlamiyorum okuyali baya oldu ama cok hosuma gitmisti tavsiye ederim

• okunuşuyla halid hüseyin' in tğm kitapları adamın ciğerini söküyor. Hani derler ya ateş düştüğü yeri yakar, işte o düşen yere yaklaştırıyor adam bizi. Acıyı hissediyorsun. Yaşıyorsun afganistanı.

• Yeni başladıysan osman aysu kitaplarından başla. Casus, kanlı tutku olabilir.

0|0
    0|0
  • Psikopat - Tami Hoag

0|0
    0|0
  • Siyah kan !

0|0
    0|0
  • lord of the rings sılmarion

0|0
    0|0
  • sakkara 'nın kumları