Dünya üzerinde ve Türkiyede görmeyi merak ettiğiniz yapıtlar ve sehirler ?

Benim en çok merak ettiklerim arasında oncelıkle Şamda bulunan Emevıyye camıı, Mısır pıramıtlerı , Tac Mahal, Çin seddi... Türkiyede ıse Şanlıurfa ve Mardin...

Güncellemeler:
Gezmeyi seven bir millet değilmişiz anlasıldı :)

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Fransa louvre müzesi ve British museum bu ikisi ilk turistik hedefler arasında.

1|0
    0|0
    • fıravunun cesedı de brıtısh muzesınde dıye bılıyorum sızede ibret-i temasa olur güzel bir tercih...( Fotograflanıyor mu bılmıyorum ama bızıde faıde edersenız sevınırız )

• Teşekkür ederi eig için. Muhtemelen öyledir ama çekiliyorsa çekerim tabiki :)

• rıca ederım.

Erkekler Ne Diyor 19

• Mekke peygamber edendimiZ s. a. v in yaşadığı Doğduğu vefat ettiği yerleri görmek gezmek...

2|0
    0|0
  • Valla yapıtını s. k. m de ekonomisi ve insanları adam gibi olan bir ülke varsa alsın kurtarsın bizi 😄 ben onlara yapı yaparım 😄

0|0
    1|0
  • türkiyedekilerin %90 ını gezdim ama dünya üzerinde dersen o kadar uzun bir liste çıkar ki, ömrüm yetmez gezmeye...

0|0
    0|0
  • Evliya Çelebi nereye gitmiş adım atmışsa adım adım her yeri onun eserleri ile karşılaştırarak gezmek.

1|0
    0|0
  • Çin seddini ne yapayım
    Ben hollanda daki
    Baş yapıt olan kızları görmeyi çok isterim

0|0
    1|1
  • Tac Mahal benimde favorim.

1|0
    0|0
  • Hasankeyf
    İshak paşa sarayi
    Adıyaman nemrut
    Gaziantep kara denizin egenin bursa da bir kaç yer

1|0
    0|0
  • Kudüs ve italya

1|0
    0|0
  • En çok New York))

0|0
    1|0
  • Aslında varlığı pek kanıtlanmamış efsane olarak söylentiler var ama eğer gerçekse Kayıp şehir atlantisi görmeyi gerçekten isterim

0|0
    0|0
  • Türkiye üzerinde Fethiye.
    Dünya çapında bende pramitleri görmek isterim bide tokyo ya gitmeyi çok istiyorum.

0|0
    0|1
  • old traford

0|0
    0|0
  • Çin seddi, çin , washington dc. L. A. , Bağdattan kalanları , türkiyede yeter heryere gittim zaten yaw.

0|0
    0|0
  • Çok yorgunum. Bir yere kıpırdayamam :D

0|0
    0|0
  • avp ve rusyadakı yabancı kızlar... yemisim digelrerini

0|0
    0|0
  • mardin tarihi evler

0|0
    0|0
  • heryeri merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Ukrayna ve rusya. Tamamen ticari 😄 burada da İstanbul 😒

0|0
    0|0
  • bizim eski ev ne durumda onu merak ediyorum, resmen tarihi yapıt yav.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tüm şehirler ve içerisindeki tarihi- özel mekanlar.

1|0
    0|0
  • Seattle veya New Union olmaliydi. Yuzen evler varmiş orada. Bir gun gidip kalacagim inşaAllah..

1|0
    0|0
Yükleniyor...