Suç ve ceza okuyanlar?

ben bugün okumaya başladım ve bayağı da ilerledim.
bazı yerleri sıkıcı gelse de genel olarak beğendim.

peki sizin fikriniz nedir?

ama lütfen spoiler vermeyin.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• hatirlayamiyoum ki hayal meyal:-)
    raskolnikovun mu macerasi idi bu. bir de hayat zorlugundan kotu yola dusmus bir kadin ve zampara vardi sanirim o mi.
    guzel hikaye idi.
    ayrica fransis edebiyati gibi idi hatirladigim kadari ile baya baya kizi Nlatiyordu:-)

0|0
    0|0
    • evet o ))

• o kitBi okuyunca ah u. an dedim fahise falan ama.
      ya tuh gerisini spyleyince kitabin espiri kalmayacak:-) siz okuyup bitirin haber verin tamamliyim:-)

• tamam
      ben bu hafta bitiririm herhalde.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle okumalısın, onu okuduktan sonra Savaş ve Barış'ı da oku, biraz uzundur ama müthiş bir romandır.

0|0
    0|0
  • Yazarı benim

0|1
    0|0
  • o kitabı bitireli 4 yıl oluyor nerdeyse güzel bir roman :)

0|0
    0|0
  • İlk 40 sayfasını okudum. Devam edeceğim.

0|0
    0|0
  • Okudum. Okuyunca dedim l*n suçum neydi de kendime bu cezayı verdim. Çok ağır bir kitap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben 7. sınıfta almıştım ama lise 1 de başladım. 2 ay sürmüştü bitirmem. Yavaş ilerlediğini düşünebilirsin ama güzeldir. Bu biraz da yazarın mükemmelliyetçiliğinden.

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir roman, baş karakterin yaptığını kestirmesi doğru mu yanlış mı diye düşünmesi. İnsanın aklını karıştırıyor

0|0
    0|0
  • 7 yıl önce okudum ve beğenmiştim. Ama içeriğini şimdi nedense hatırlamıyorum. Tekrar okumam gerekiyor sanırım :)

0|0
    0|0
  • O kitabin neyini begeniyorlar anlamiyorum

0|0
    0|0
  • ben orta okulda okudum raskolnikov a aşıktım ya. d

0|0
    0|0
    • fyodor mihailoviç dostoyevski :) ayrıca raskolnikov karakterin adı yazarın değil :D

• aşık olunacak neyi var ya :D
      yani ben kitabın yarısını bile bitirmedim daha ama psikolojik sorunları olduğu kesin.

• bilmiyorum ya ben kendime benzetiyorum skjkdhslsdh

Yükleniyor...