Irem derici nasil sarkici olmus?

Bu irem derici nasil sarkici olmus kart bir sesi var gulusu zaten ne bicim burnu yamuk yumuk sarkilar berbat nesini seviyolar bunun nasil sarkico oldu bu?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Diline hakim olamayan biri sadece şarkıcı olabilir ama sanatçı asla sesi güzel olsa bile önce ahlâk sonra edep yakışır bir hanıma.

0|0
    0|0
    • Gecen gun bisey demisti twitterda universitelilere masturbasyon yaparak oyle bisey unuttum ahlak yok bunlarda.

• O kadın kaliteli insanlar için sadece gelip geçici patlamaya hazır bir balondan ibarettir medya şişirir yüceltir halkta zamanı gelince o tahdı o kişinin başından aşağı indirir,
      Avrupa'da böyle bir olay yaşansın kimse o kişinin albümünü almaz Britney Spears malum döneminde nasıl bir düşüş yaşadı sanat hayatında her şey ortada..
      Burada edep daha kıymetli yani değerli kardeşim...

Kızlar Ne Diyor 4

• Hadise ve türevlerine gore cok daha iyi

0|0
    0|0
  • sesi ve şarkıları türkçe pop için gayet iyi bence, tipide kimseyi ilgilendirmez, müziğini beğenirsen dinlersin beğenmezsen dinlemezsin bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Oses türkiyeye katılarak

0|0
    0|0
  • şarkı söyleyerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hıcde bıle muthıs bır sesı var kızın.. sen yıldız tılbeyı gormemıssın:)

yetenk sızsınızden elemışler ırem derıcıyı:P

0|0
    0|0
    • Bence kotu ses youtubede dinlrmek iyi sesi ayarliyolar iyi oluyo yetenek sizsinizden degil o ses turkiyeden elenmis :D

• neyse ıste ıkısıde aynı seyın farklı renklerı degılmı:))

• gayet iyi şarkıları sesi

0|0
    0|0
  • Sesi pert sarkilar pert zaten yuzu dusman gotune dusman yuzune demedim bak o bile yeter dusmana

1|0
    0|0
  • Sanane tipe goremi sarkici olunuyor sence ,? İnsanlari yarhilayacagina kendine bak

1|0
    0|0
    • Sanane ulan aklini alirim adam ol soruyu ben sordum begenmiyisan girme

Yükleniyor...