İnsana yaşama sevinci veren filmler nelerdir?

Bazen öyle bir an gelir ki moralimiz bozulur, modumuz düşer. Bir anda depresifleşiriz. Tam da bu durumlarda, yaşama sevinci veren filmler acil kurtarıcımızdır. Ben çok fazla bilmiyorum. Ve şu an öyle bir durumun içindeyim. Dikkat edin yaşama sevinci veren filmler diyorum. Bunun altına Recep İvedik gibi cevaplar gelirse sinemayı bırakırım. Daha çok Amelie, Ratatouille tarzında filmler...

0|1
3|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Kabataslak; http://prntscr.com/69vvny
    Çok daha fazlası var ama belli başlı bunlar;imdb ilk 500ünde izleyip etkilendiklerim... Ama yeni olarak az önce Tuhaf Thomas'ı izledim güzeldi;şimdi de Sinyal'i izliyorum.. İkisini de önerebilirim, bide oscar'dan önereyim, Birdman berbattı, ama Büyük Budapeşte otelini öneririm bak

0|0
    0|0
    • Benim sorumu yanlış anlamışsınız. Bunlar sizin en iyileriniz. Ben daha çok yaşam sevincini arttıran filmleri sordum. Ayrıca Birdman berbat değildi. if'de izledim ilk kez. Gayet başarılı ve şaşırtıcıydı. Yönetmenin komedi anlayışı şaşırtıcıydı aslında. if'deki en iyi filmdi. Oscar hakkında bir şey demeyeceğim. Bir yönetmen olmaya çalışan yönetmen olarak Wes Anderson da sevdiğim 10 yönetmenden biri. Sence hiç kaçırmış olabilir miyim filmlerini? :)

• Uykusuzluğuma verin :) Günaydın...

• The Shawsank Redemption, The Pursuit of Happyness, Forrest Gump tavisyemdir.

1|0
    0|0
  • Sinemayı bırakırmış başladın mı diye sorcam sormuyorum. Cevap verme

0|0
    1|0
  • Zamanda Aşk filmini öneririm.
    İnsanın aklına "keşke" kelimesini kazıyan ve baştan sona kadar gülümseten bir filmdir.

0|0
    0|0
  • bir sırp filmi
    nekromantik
    sadistcum

bu 3 ünü izle art arda hayaya dahai iyi bakarsın =D

0|0
    0|0
    • Bu cevaba ornek birkac film tavsiyeside benden ; ölüm uykusu. kafesteki kadin ve osama.
      Bunlari izleyince yasamin icin dua edip mutlu olursun.

• Bu filmleri onerirken lutfen bakireler izlemesin diyede not dusun. kucuk yastaki zihinlerde ayrica etkilenebilir. neyse siz siz olum izlemeyin

• ben bu tarz bir filmi izlediğim de 15 yaşındaydım şu an 18 yaşındayım hiç bir sıkıntım da yok böyle yasaklı filmleri de bayıla bayıla izliyorurm =D

• Bende arıyorum böyle bir şey ama burada önerilenlerin çoğunu izledim pekte bu tarz filmler değildi.

0|0
    0|0
  • Savaş atını izle belki hoşuna gidebilir.

0|0
    0|0
  • amelie
    big fish
    love actually

0|0
    0|0
  • Kötü hissettiğim zamanlarda son durak serisine takılırım hep

1|0
    0|0
  • Testere serisi aslında tamamen şükürretmek için var.

0|0
    0|0
  • Can Dostum - The Intouchables (2011)

0|0
    0|0
  • Yeşil yol.
    Cast Away. (Yeni hayat)

0|0
    0|0
  • Yeşil yol

0|0
    0|0
  • Komedi filmi izle bişeyin kalmaz :)

0|0
    0|0
  • Survivor bence insanin orayi uzaktan gormesi bile icini ferahlatiyor :)

0|0
    0|0
  • Tabikisi guzel ot filmi

0|0
    0|0
  • A moment to remember

0|0
    0|0
  • Srpski kesinlikle

0|0
    0|0
  • Behzatç

0|0
    0|0
  • v for vannette

0|0
    0|0
  • Yasadiimiz hayat en buyuk film

0|0
    0|0
  • Davetsiz Çapkınlar :)

0|0
    0|0
  • Lor serisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sherlock Holmes Serisi.
    Mere Brother ki Dulhan.
    Fanaa.
    ve daha bir kaç film. Filmlerde müzik kadar önemlidir bence :)

0|0
    0|0
    • Bu 'Aamir Khan Filmleri' başlığı altında bilinçsizce abarttıkları filmler güzel mi?

• Bir türlü fırsatım olmadı izlemek de istemedim açıkçası çok abarttı insanlar çünkü. Ama bakacağım. Teşekkürler

• Pişman olacagını sanmıorm :) Rica ederm.

• 3 aptal, Her çocuk özeldir...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle rocky

0|0
    0|0
Yükleniyor...