Hakkımda ne düşünürdünüz?

ben fazla konuşmayan, fazla gülmeyen,topu topu 1 en fazla 2 arkadaşı olan,bütün gün müzik dinleyen,misafirlerin yanına çıkmayan,kendini insanlardan soyutlamış,uykulu gözlerle dolaşan ayrıca kmseyle çıkmayan(ciddi bi ilişki buluncaya kadar)18 yaşında biriyim. hakkımda ne düşünürsünüz. fakat yorumlarınızı gayet açık bi şekilde dile getirmenizi istiyorum,kırılmıycam:D

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• - Konuşmaman hakkında şimdilik aklıma bir şey gelmedi. Fazla konuşmamaktan kastın ne ?

- 1-2 arkadaşının olması 2 şekilde yorumladım. Ya az ve öz arkadaş edindin kendine yada çekingen olduğun için arkadaş ortamlarına fazla giremediğin fazla arkadaşın yok. Aslın kötü bir durum değil bence.Halledilebilir bir durum kafaya takıp kendini yıprattığına gerek yok.7

-Kendini insanlardan neden soyutladın biraz daha açabilir misin ? Seni insanlardan uzaklaştıran sebepler neler?

-En güzel olanı ise kimseyle çıkmamış olman bence. Sadece çıkmış olmak için ortam yapmak gezip tozmak için biriyle çıkmaktansa adam akıllı birini beklemek daha mantıklı bence

-Uykulu gözlerle gezilir mi be güzel. Kendine yazık ediyorsun yaa sağlığın bozulur :)

Kısaca kendi halinde mütevazı bir kişiliğin olduğunu düşünüyorum. Sıkı bir dosta ihtiyacın var sana yardımcı olabilecek.

0|0
    0|0
    • konuşmamaktan kastım çok konuşup boş konuşmak yerine az ama öz konuşmak ama insanlar bazen hiç konuşmuyo lan bu:D diye tepki verebliolar... arkadaşmın olmamasını iki şekilde yorumlamşsın ikiside doğru... kmseye güvenm kalmadığı için kendmi insanlardan soyutladım...evet kmseyle çıkmadım daha dorusu 1 kişiyle çıktım oda çok kısa sürdü ve sonrasnda keşke hiç çkmasaydım dedim..

• Arkadaş edinme konusuna gelince yerden göğe kadar haklısın. İnsanlar çok değişti kimin neci olduğunu çözmek gerçekten çok zor. Hiç kimse dört dörtlük olamaz herkesin illaki sevmediğin bir yanı olacaktır. Kendini tamamıyla insanlardan soyutlamak, kimseyle arkadaş olmamak, hem yalnız takılmakta psikolojik olarak olumsuz etkiler. İlk tanıştığın kişi ile de sıkı bir arkadaş olamazsın onun için sürekli insanlarla ilişki içerisinde olacaksın ki onları tanıyabilesin, çeşitleri görebilesin ===>

• Sevgili konusuna gelirsek benim hiç kız arkadaşım sevgilim olmadı. Önceki yıllarda iyi kide olmamış niye dersen o zaman haytalık peşindeydik :) yaramazlık yapıyorduk :) :) :) ... Ama şimdilerde(18'imden beri) olmasını çok istiyorum hala bulamadım. Kader ne zaman karşıma çıkarır bilmiyorum. Ama boşta durmuyoruz tabi kaderimizde varsa zaten çıkar karşımıza diye bir izdivaç programlarına çıkmadığım kaldı diyormuşum :D :D

Durum böyle gizli güzel :D var mı bir emriniz

Saygılarımla

Erkekler Ne Diyor 12

• Baskıcı bir ailen olduğu fikrine kapıldım öncelikle.

Sosyal gelişimin ve yaşantında problem var. Sosyal tecrüben olmadığı ve insanları tanımadığın için "Ciddi ilişki buldum" diye düşündüğünde %90 ihtimalle yanlış seçim yapacağını, bunun sonucunda çok üzuleceğini tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
    • sosyal tecrübem yok değil aslında. zaten o tecrübelerin üstüne bu hale geldim

• Sosyal tecrübe kötü olayları atlatabilme yeteneği kazandırır. Sen bu şekilde kapandığına göre atlatamamışsın yani tecrüben eksik yine de.

• güzelmiş bu yorumu beğendim. eyv

• asosyal olduğunu düşünürüm. acaba birşeyden ötürümü (aile sorunları/baskısı yada yaşadığı kötü bir olay vs.) böyle içine kapandı acep diye düşünürüm. onun dışında genel olarak severim sessiz sakin insanı. bende öyleyim çünkü. pek kafam kaldırmıyor : )

0|0
    0|0
  • Sen benim teyzemin oğlumusun oda aynı :)))

0|0
    0|0
  • birincisi çekingen olman hem sevindirdi hem üzdü ama ciddi olarak konuşacağın erkek arkadaşın için biraz girişken olacan oğlan anneleri böyle sever diğer saydıkların ise on numara eli öpülecek kızsın

0|0
    0|0
  • insanların seçtiği yaşam tarzları vardır derim böyle yaşamayı seviyorsan sıkıntı yoktur herke sosyal olucak diye bir düşünce tarzı yanlış sen bırak insanların ne düşündüğünü nasıl mutluysan öyle yaşa ama görgü kurallarını hiçe sayma misafir geldiği zaman biraz ilgilen..

0|0
    0|0
  • Gayet normalsin, iyisin bir şeyin yok

Sakın başkası ne düşünür diye kendini değiştirmeye çalışıpta stres yapma, daha erken yaş 18, zamanla başkalarına benzeyeceksin(benzemek zorundasın) zaten...

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum. belkide ergenliktir diyorum yani inş öyledir

• Psikolojik bir sorun olabilir! Belki de aile düzeninden de kaynaklanıyor olabilir. Seni tanısaydım hatalarını yüzüne vururdum emin ol; ama tanımıyorum seni. Bu yönlerini kendince eksik hissedip benimsemediysen bu yönlerini azaltmaya çalış; olmuyor diyorsan psikolojik destek almanı tavsiye ederim. Sevgilerle..

0|0
    0|0
    • evet ailem tutucu ama bana güvenirler çünkü güvenlerini kırıcak bi harekette bulunmadım bugüne kadar.psikolog ne kadar yardımcı olabilirki böyle bi durumda.herşey bende bitmiyomu

• Kendince aşamadığın sorunlar hakkında psikologa danışmak en mantıklı adım olacaktır geleceğin konusunda. Sevgilerle..

• en güzel kızlar daha dışarı çıkmadı :):):) en güzel kız daha koklanmadı :D en güzel kız en güzel kız :):)

0|1
    0|0
  • sürekli somurtan gülmeyen bir kız pek hoşuma gitmez ister istemez soğurum

0|0
    0|0
  • Benim kopyam oldugunu dusunurdum,sadece ben 28 yasindayim ve hala ayniyim.

0|0
    0|0
  • itici... arkadas olarak bile zor yahu cok asosyalsin, ayrica misafire insan bir merhaba der saygidan

0|0
    0|0
  • Kolay av!

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• bence sen cool takılmaya çalışan ama özgüveni eksik birisin.kendini yalnız hissediyosun.kendini insanlardan soyutlama nedenin de kendi kararın diil çaresizliğinden ve çekingenliğinden.tam bi sosyal fobiksin.psikolojik destek almanı öneririm çünkü böyle mutsuzsun.topluluk önünde bi konuşma yapmaya kalksan sesin titrer hatta heycandan ölürsün.

0|0
    0|0
    • doğru söylüyosun

• öyle düşünmüyorum bende içimde yaşıyordum insanlar yanıma yaklaşamzdı çok soğuk biriydim..

Ama sonra öğrendim ki kişisel zekam normalin çok çok üstündeymiş.Buna benzer birşey olabilir.Bir konuda katılıyorum tedavi görmeli.

Kendini keşfettiğinde hayat daha güzel olacak emin ol canım. :)

• içine kapanık.yediği önünde yemediği arkasında gayet iyi durumda ve bu iyi durum sıkıcı durum haline gelmiş yapçak birşeyi yok demekki.ciddi bir ilişki istemesi karakterli olduğunu ve doğru yolda olduğunu gösterir.yalnız ilerde çabuk aldanabilir bir vefasıza.sanırım hayatı yaşayarak değil seyrederek öğrenenlerden diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Peki ama neden sorusunu sorar idim? Düşünceğim şey ise, hayatı kaçırdığın çok belli.

1|0
    0|0
  • sosyal olmaya bak :) okul varsa okulda arkadaşlarına önce bi selam ver sonra arkadaşlığa falan dönüşür okul yoksa kusrlara yazıl geliştir kendini orada arkadaş edinirsin zaten :) aşk konusunda da sabret derim çünkü bende senin gibi düşnüyordum ve biri çıktı karşıma yaklaşık 3 yıldır çıkıyoruz :) sabreden muradına eriyor mutlaka :)

0|0
    0|0
  • Asosyal bir insan olduğun çok belli.İçine kapanık birisisin.

0|0
    0|0
  • yuruyen buzdağı dıye dusunurum su kımseyle cıkmayan nedır ya?masummu oluyosunuz boyle olunca merak edıyorum

0|0
    0|0
    • önüne gelenle çıkan bi kızdan daha masum oldukları kesin bi gerçek

• tesekkurler açıklama ıçın

• rica ederim:)

• herşeyin fazlası zarardır zaten en iyisini yapıyorsun ;)

0|0
    0|0
    • inş en iyisini yapıyorumdur canım

• asosyal bir insansın ve çok memnunsun halinden ..galiba ..

0|0
    0|0
  • İçine kapanık, asosyalsin. Merak ederdim, neden böylesin diye.

0|0
    0|0
    • bende blmiyorum. sosyal oluncada mutlu değilim asosyal oluncada mutlu değilim.

• arkadaşım olsa buluşucam.d arkadaşım olduğu zamanlarda(önceleri) ne biliyim buluşurduk sinema alışveriş falan. birlikteyken daha çabuk zaman geçerdi bunu sosyallik olarak görürsen tabi. ama asosyallikten iyidir

• Tabi ki. Okuyor musun? Okuyorsan, okulda arkadaş bul. Çalışıyor musun? Çalışıyorsan, iş arkadaşları bul. Hiç biri olmadı, aile dostunuzun çocukları yok mu? Önce arkadaş edin, sonra gerisi gelir zaten.

• soğuk nevale diye içimden geçirirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...