Bana hikâye fikri verirmisiniz?

Hikaye yazicam içinde herşey olacak ask üzerine olmasını istiyorum erotikte olabilir ama ilginç bir durum olsun tüm hikayelerdeki gibi basit olmasın istiyorum bana yardımcı olabilecek var mi? Sadece biraz fikir lütfen :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biz verdikten sonra bir değeri kalmaz ki...
    Hikaye yazacaksan bu senin topraklarından yeşermeli, başkasından ödünç almayla yürümez. Özgünlüğü olmaz!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bır hıkayem var ve kesınlıkle bırgun oturup yazacagım.. gercek ve kurgu ıc ıce olan ama oscarlık.. soylemem telıfını odeyemezsın:))

0|0
    0|0
  • aşkla erotizmi birlikte işleyebilirsin. uyumlu kavramlar sonuçta. karakterler mekan vs. gibi ayrıntılar belli mi?

0|0
    0|0
  • Günlük tarzı yaz iste

0|0
    0|0
  • Kirmizi baslikli kiz (cappirenondo versiyonu)

1|0
    0|0
  • 2 kadın 1 erkek le yaz bişiler :)

0|0
    0|0
  • Benim hikâyemi yaz

0|0
    0|0
  • Siteye gelen insanların amaçlarını, hayal dünyalarını, olumlu olumsuz tavırlarını, hareketlerini, çekici , güzel olanların taleplerinin fazla oluşunu, çirkin olanlarnı dertli olmasını vs yazabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak simdi bir adam her zaman saat tahmini yapıyor ve tutturuyor saniyesine kadar bir gün tren garında bir kadınla karşılaşıyor kadını görür görmez etkileniyordu kadın saati soruyor adam ilk defa bilemiyor tahminde dahi bulunamiyo aklında cem karacanın durdu zaman durdu dünya şarkı sözleri geciyor sonra kafası öne egikken birden kaldırıyor kadını göremiyor günün ardından uyandığında yaşadıklarının gerçek mi rüya mi olduğuna anlam veremiyor yıllar sonra bir kütüphanede bir kitap seçip okuyor kitapta garda yaşadığı olayın anlatıldığını fark ediyor hemen yazarın adına bakıyor anonim olduğunu görüyor ama arka kapakta garda gördüğü kadının fotoğrafını görüyor o günden sonra askin bu olduğuna tanımlanamayan ama bir denli hissedilebilen duygu olduğuna kanaat getiriyor

0|0
    0|0
  • Erotik unsurlara yer vermeyen bir hikaye istersen yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • aşk 5geni?

0|0
    0|0
  • Veriyom hemen nette tanışan çıftin hazin sonu :D bak güncel olay bu kıyamı unutma :Ddddss

0|0
    0|0
  • wattpaddemi yazıcaksn?

0|0
    0|0
Yükleniyor...