İstanbul'a yakın tatil yerleri önerebilir misiniz?

Kız arkadaşımla birkaç günlüğüne tatile gideceğiz. Büyükada, şile yada ağva seçenekler arasında, sizce hangisi?

Kız arkadaşımla tatile gidicez büyükada, şile yada ağva diye düşünüyoruz. İstanbula pek uzak biryerler olmaması gerekli, şileye 5 sene önce falan gittim şimdi nasıl bilmiyorum.

Siz nereleri tavsiye edersiniz ya da benim söylediğim yerler nasıldır, bilen, giden, gören, kalan var mı?

Güncellemeler:
sadece deniz kumsal falan diyil birde akşam çıkabileceğimiz biyerlerde olsun istiyoruz buralarda vardır dimi

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• büyükada da panoramik otel var iskeleye yakın harika bi manzarası var,yanlız iki gün boyunca sıkıcı hale gelebilir, şile iki gün için en uygunu, sonuçta yaz mevsiminde en iyi şey denize gitmek, bunun en kolay seçeneğide şile soruna göre.

0|0
    0|0
  • şilede çok güzel yerler var,büyükadada bulucağınız yer deniz kenarı rakıbalık mekanlarıdır sadece

0|0
    0|0
  • adaları tavsiye ederim,karadeniz dalgalıdır tat vermez adalar şimdi sessiz ve sakindir kafa dinlersiniz.tabi başka bir niyet yoksa:)

0|0
    0|0
  • rivaya gidin. karadeniz tarafına en çıkıntı yer var yarım ada gibi oraya gidin. tam denizin ucuna kadar gelin. sonra sevgiline orada birkaç şizofren ayağı yap, bir kaç korkutucu kelime fısılda. bunları söylerken de kendini denize atacakmış gibi davran. hayatı boyunca unutamaz :D

0|0
    0|0
  • büyük ada hep merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • D sikki hic biri

0|0
    0|0
  • büyükada is my favourite place especially on this season you should visit there.. drive bsycle and have a tour around the island :)

0|0
    0|0
  • ağvada çok güzeldir büyükadaya da günübirlik gitmenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • beraber gidelim :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer kız arkadaşımla değil de sevgilimle gidecem deseydin yağmur gibi öneri gelirdi.. Çünkü, arada yorumlarda biraz da cinsel aktiviteden konuşulacak ya o zaman.. Ama şimdi ne cinsel aktivite var ne de bişey, iyi gene bunlar lez, bi diye yuh filan çekmediler..

Valla benim o havaliden pek tatil yapmadığım için bilgim yok.. Eğer gitmiş olsaydım seve seve her şeyiyle paylaşırdım.. :D

0|0
    0|0
  • ağvaya gidin temiz hava alın ... :):)

0|0
    0|0
  • ağva ve büyükadaya gittim ikiside çok güzel yerler bence büyükadaya gidin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...