Kapat

Sibel Can dinlermisiniz hangi sarkisini seversiniz?

Sibel Can (d. Sibel Cangüre, 1 Ağustos 1970 İstanbul), Türk fantezi müzik şarkıcısı. Kariyerinin başında dansözlük ve şarkıcılık yapan sanatçı günümüzde televizyon ve sinema oyunculuğu ile sunuculuk da yapmaktadır.

1 Ağustos 1970'de, Yugoslav göçmeni Engin Cangüre ve Bursa Mudanyalı Emine gül Sezer Cangüre'nin ilk çocukları olarak Fatih Karagümrük semtinde doğdu. Sanatçının babası birçok ünlü soliste eşlik eden bir keman sanatçısıydı. Sibel Can 14 yaşındayken, gelen teklif üzerine oryantal olarak sahneye çıkmaya başladı. Babası Engin bey ile beraber yurtiçinde ve yurtdışında yaptığı turnelerde hem oryantallik hem de solistlik yaptı. Galata Kulesi ve Astorya gibi kulüplerde çıkan sanatçı, Nükhet Duru'nun Fahrettin Arslan'a tavsiyesi üzerine Maksim Gazinosu'nda çıkmaya başladı ve henüz 17 yaşındayken assolist oldu

Annem sayesinde ki annem cok sever Sibel Cani bircok sarkisini dinliyorum..
Sirf Sibel Can cikicak diye yeniyil gecelerinde baska kanalada bakmazdi yani:)
Ve annemin en sevdigi sarkiyida sizlerle paylasiyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=grsT8hViaCA

Ben dinlemem diyicek cogu kisi böyle yorum yapicak aslinda soru basliginda Sibel Can ile alakali soru oldugu acik dinlemiyorsunuz dinlemem diye görüs bildirmezseniz sevinirim diyicem ama dinleyen yok ne olsa demiyorum:)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Pek sevmiyorum o kadini sadece halil sezaiyle soyledigi galata sarkisini seviyorum

0|1
    0|0
  • Dinlerim
    Aman, ne olursun, suistimal, galata sarkisi sevdigim sarkilarindan birkaci

0|1
    0|0
  • Eskiden severdim şimdi dinlemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sibelcan unuttu seni
    Tarkan ile Çakmak çakmak
    Halil sezai ile Galata bir bu üçünü dinliyorum.

0|1
    0|0
  • Nefret ederim Son zamanlarda sanatçıların hayatını yazarak dinler misiniz demek adet oldu

0|0
    0|0
    • nefretine saygi duyuyorum genc arkadasim..
      ancak cevap verme zorundada degilsiniz soruyu okumadan görüs bildirmek yerine okuma zahmetine girseydin keske..
      İyi günler

Yükleniyor...