Şu ana kadar etkisinde kaldığınız hayatınızı değiştiren kitap veya film oldu mu?

Hayatınızı derinden etkileyen bir film ya da kitap oldu mu? Olduysa nedir?

Güncellemeler:
guncel

1|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• hayatımı değiştirdiğini söyleyemem fakat çok etkilendim kürk mantolu madonna sabahattin ali

0|1
    0|0
  • kitaplar benim hayatımın yönünü belirler aralarında seçim yapamam ama etkilendiğim kitaplar klasikler ve günümüz romanları olarak ikiye ayrılıyor.
    Ahmet Günbay YILDIZ İstanbul yüzlü kadın (numan) karakterinin hayatından etkilenmiştim klasik baş taçlarım yabancılardan suç ve ceza Türklerden Peyami safa yani hayatıma bir kitap değil binlerce kitap yön veriyor... HEPSİNDEN BİR PARÇA

0|0
    0|0
  • olmadi

0|0
    0|0
  • Kafka dönüşüm.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle inception'ı izlemeni tavsiye ederim. Hayatını değiştirmez ama seni etkiler. :)

1|0
    0|0
  • Koku kitabını okuduktan sonra herşeyi koklamaya başladım :D

0|0
    0|0
  • Canan tan yüreğim seni çok sevdi

0|0
    0|0
  • Uyumsuz

0|1
    0|0
  • Okuduğum çoğu kitabın etkisinde kalırım genelde. Ama hiçbiri hayatımı etkilemez.

0|0
    0|0
  • 'Anestezi' kesinlikle harika bir film ha birde 'kadın kokusu' hem kitabı hemde filmi var öneririm👍

0|0
    0|0
  • Hush hush serisi dogaustu ask olaylarini seviyorsan tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • canan tan piraye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Dostoyevski - yeraltından notlar
    George orwell -1984
    Aldous Huxley - cesur yeni dunya

0|1
    0|0
  • Okudugum bütün kitaplar hayatımda bir rol edinmeme yardımcı olmuştur ama Guguk Kuşu ve 3 Idiots filmleri beni etkileyen filmler oldu tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • 3 idiolist

0|0
    0|0
  • İnsan Doğasını Anlamak - Alfred Adler
    anime death note bunlar aklıma gelenler

0|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek 1-2 kitaplarını oku kardesim ben siir yazmayı cok severim. Hikmet Anıl Öztekin abimizden de cok sey öğrendim bu kitapta..

0|0
    0|0
  • Crash filmi cok etkilenmistim

1|0
    0|0
  • Cok var her guzel eserin bana etkisi olmustur

0|0
    0|0
  • Fury!. Askeri film.

0|0
    0|1
  • İronman :D

0|0
    0|0
  • EZEL..

0|0
    0|0
  • Di caprio nun her filmi beni etkiler mesela ama hiçbir film bir hayatı değiştirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...