Sizce dans ogrenmelimiyim? Ogrenceksem hangisi olmali?

Arkadaslar bu ara kafam cok dalgin cok bunaldim moralimde cok bozuk bu yuzden yeni biseyler denemek istedim dans kursuna gitmeye karar verdim onumuzdeki hafta hiphop salsa ve tango danslarini izlicem begendigim birine gidicem ama arkadaslarim dalga geciyor. Baska bir spor yap diyorlar ama herseyi yaptim basket futbol yuzme fitness aikido kosu bisiklet surmek hatta araba kiralayip pistlere bile ciktim. Bunu denemedim ve denemek istiyorum erkek dans kursuna gidemezmi bu kotu biseymi niye dalga geciliyor.

• tango
    0% (0)67% (2)33% (2)Oy Ver
  • salsa
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • hiphop
    100% (3)33% (1)67% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Deminde sordum ama baslik duzgun degildi ve anket yapmamistim tekrar sormak istedim bu sekilde :)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Tango forever. onu dene bir de

0|0
    0|0
    • Hmm salsaya gore daha sakinmis :)

• Ahaha :D neyse hoca gosterir artik :D baya eglenceli biyer ayda 1 gunde marinada gece duzenliyolarmis :)

• Vooww super yarislar falan düzenleniyor mu acaba

Kızlar Ne Diyor 3

• Gidebilir

0|0
    0|0
    • Yani sunu ilk yaziyim xper aliyim diye yaptigin ortada :D

• Benim için Xper önemli değil. Sadece yardımcı olmak adına cevapladım

• tarzları farklı yani neyden zevk alıcaksan onu öğren

0|0
    0|0
  • Tango.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• salsa

0|0
    0|0
    • Baya hareketli cift seklindeymis dansla pek alakam yok aslinda ilk defa dans edicem dugunde bile toplasan 2 3 defa dans ettim :D

• Halay kanka.

0|0
    0|0
    • Basida sen ol kardesim :)

• Bu konusma cok imali olmadimi basi olsun sallamasi olsun :D neyse kanka yanlis anlicaklar iyi geceler :D

• Bizim içimiz temiz içi fesat olanlar düşünsün :D

• Git kardeşim aldırma millete.

0|0
    0|0
    • Iyice entel oldun seneyede vurdurursun artik diyolar :D bizimkilerde tam p. c dalga gecmeyin diyorum dua et dalga geciyoruz dalgayi eline vermiyoruz diyolar cok yuklendiler bugun bana :D

• Onların içinde var demek ki kardeşim.

• tango öğren

0|0
    0|0
  • tango öğren

0|0
    0|0
Yükleniyor...