Bir televizyon programı olsa neler olsun isterdiniz? Nasıl bi program olsuun?

Elinizde imkanlarınız var bi televizyon programı yapmanız isteniyor nasıl bi program isterdiniz?

Güncellemeler:
Cinselllikk yooook haber magazın eglence talk show ıcerıklerı neler ollsun ısterdınız?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• sonuca etki etmeyecek muhabbetlerin olduğu futbol programı olmasın.

el alemin orasının burasının incelendiği programı olmasın.

başkasının dedikodusunun yapıldığı programı olmasın.

allaha peygamberine küfür edenlerin konuk edildiği programı olmasın.

İnsan haklarına saysızlık edilen programı olmasın.

evlendirme bahanesi altında evlilik kurumuna gölge düşüren, ünv. öğrencilerinin sözde haklarını savunan ama aslında öne oturtulan belli öğrencileri sistem destekli soruların sordurulduğu ve kapitalist zihniyetle güya vakıf üniversitelerinin reklamını yapan programı olmasın.

ANLAYACAĞIN AZİZ DOSTUM, BEN HANGİSİ OLMASIN DİYEYİM DE HANGİSİNİ İSTEDİĞİM ORTAY ÇIKAR. O KADAR ALIŞTIRMIŞLAR Kİ BİZİ BU KÖTÜ PROGRAMLARA DOĞRUSU İYİLERİ GÖREMEDİĞİMİZ İÇİN İLHAM ALACAĞIM PROGRAM BULAMADIM...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İnsanlara para karşılığında yapmayacakları iğrenç şeyleri yaptıran bir program hiçte fena olmazdı. Herkesin bir kırılma fiyatı vardır.

0|0
    0|0
  • ilgimi çekebilsin

bişeyler öğretebilsin

eğlenceli olabilsin

0|0
    0|0
  • insanların büyük ödülü almaları için kendilerini küçük düşüreceği en salak aptal özürlü mal olanın ödülü alacağı bir yarışma programı yapardım

0|0
    0|0
  • Teknoloji üzerine :D silikon vadisinden çıkmazdık

0|0
    0|0
  • maclar sıfresız versınler dıgıturk d smart falan ugrastırmasınlar baska bısı ıstemem

0|0
    0|0
  • futbol olsun başka bişe istemiyorum.

0|0
    0|0
  • sabah akşam tom ver jeryy, duff duck, bugs bunny, josemite sam, sylvster ve tweety, çakalla road runner , casper, power rangers vs vs olsun ne güzel olur.

0|0
    0|0
  • talk show olsun. aslında siyasette olsun.. Türkiyenin nereye gittiğini tartışsınlar...

0|0
    0|0
  • bi adaya yaban hayvanlarını aslan kaplan kedi çıta ayı hepsini doldururdum ünlüleride koyardım o adaya hadi yarışın laaağn derdiim helikopterden de çekim yapardım

0|0
    0|0
  • belgesel ve bilimsel programlar yapardım

0|0
    0|0
  • cem yılmaz sunsun isterdim her hafta kopalım

0|0
    0|0
  • Bilim üzerine belgesel olsun.

0|1
    0|0
  • sanırım bilgi yarışması veya müzik programı yapmak isterdim. zaten tv de bunlara bakıyorum genelde

0|0
    0|0
  • bu mehmet ali erbillin elşmeli programları vardı eskiden izlerken yıkılırdım yaww:)

0|0
    0|0
  • Uzay bilimleriyle ilgili belgesel olsun.

0|0
    0|0
  • Ben televizyonun olmasını istemezdim.

0|0
    0|0
  • erotik talkshow

0|0
    0|0
  • cinsellikte varmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• talk show =)))

0|0
    0|0
  • Zaten öyle bir şey var hatta 2 şey var 1. si İşler Güçler 2.si Yalan Dünya

0|0
    0|0
  • Eğlenceli ve bilgi veren yarışma prog. olabilir.

0|0
    0|0
  • şu saçma sapan diziler kalksın ve daha çok kültür içerikli programlar olsun,belgeseller de tabi..

0|0
    0|0
  • Bulmaca yarısmaları olsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...