Ateizm hakkında bilgileriniz nelerdir?

Dediğim gibi ateizmle alakalı düşüncenizi öğrenmek istemiyorum. Ne biliyorsunuz hakkında? (hiçbir şekilde din karşıtı bişey olarak sormadım sadece iyi kötü öğrenmek isterim)

0|1
730

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Ateistlerin kimseye zararı olmak bilgili kültürlü bişeyleri sorgulayan kişilerdir ama topluma en çok zararı dokunan da yobazlardır yobazlar ölsün yaşasın ateistler :)))

1|1
    0|0
  • Dünyada yaratıcının olmamasına inanılır ama Türkiye'de Müslümanlık karşıtı olarak inanılır.
    Nerede bir ateist görsem inanmadığı şeyden çok Müslümanlık karşıtıdır.

0|0
    0|0
  • Eskiden (ergenken) ben de bu evreleri yaşadım lakin farkettim ki ateist olduğum zamanlarda duygularım ve kalbim statik bir şekildeydi, ilerlemiyordu. İnsanın kendinden bir varlığı inkar etmesi çok saçmaydı. Tabi olgunlaşınca hayat insana neyin olup olmadığını söylüyor. Bunun yanında Ünlü fizikçi Stephen Hawking bile yaratıcının olduğunu bir türk kanal muhabirine açıkladı. Yani evet yaratıcı var!

0|0
    0|0
    • Türk kanalında böyle bir saçmalığım çıkması doğal 😄😄

• Umarım teşekkürler :)

• Rica ederim. İyi günler =)

• Bizim saha komple atayiz.
    Allahini seven defansa gelsin diyorum ama gelen yok.

0|0
    0|0
  • @4llah-diyen-portakal

birçok şey biliyor o anlatsın size

0|0
    0|0
  • Çok geniş bir kavram, iki satıra sığmaz. Emek, zaman ve en önemlisi de beyin ister..

0|0
    0|0
    • Anladığım kadarıyla çok araştırmışsın

• Anladımm teşekkürler :)

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 7

• Özgür iradeyle başlanılması, bilimsel septisizmle devam edilmesi ve dinin eleştirilmesiyle sürdürülmesi gereken bir akımdır ateizm. Elbette Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerinde "ben ateistim, agnostiğim , deistim, Hıristiyanım, Museviyim" demek tehlikeli.

Sorgulamanın günah olduğunu zanneden tiplerle bir arada yaşıyoruz.

2|1
    0|0
  • Herhangi bir tanrının varlığını reddeden inanç. Bilgim bu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...