Yabancı dilimi nasıl geliştirebilirim lütfen yardım?

İngilizcemi geliştirmek istiyorum ama kurs demezseniz sevinirim gidicek vaktim yok evde internet üzerinde geliştirebileceğim bir site var mı? ama baya normal konuşabilicek şekilde öğrenmek istiyorum çünkü ingilizcem o kadar da kötü değil iyi biraz daha da geliştirmek istiyorum bir site öneriri misiniz lütfen?

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ozkancelen diye aratırsanız yardımcı site var;üniye kendim kursa gitmeden oradan hazırlanırdım. Gramer konularını bulun tek tek çalışın ve alıştırmalar çözün. İngilizce kaynaklardan çalışın;çok büyük bir bilgi platformudur. Müzikler dinleyin;basit hikayeler okuyun. Altyazılı çizgi filmler izleyin.

1|0
    0|0
    • Müzik dizi ve hikayeyi apıyorum zaten onlar geliştirdi :) sizin diğer dediklerinizide yapacağım çok teşekkür ederim :)

• İngilizcede 5 seviye var resmi olarak.1. Seviye başlangıç seviyesi ve bu seviyede belli konular vardır. her seviyenin kendine ait zorluğunda konuları var. Mesela geniş zaman (simple present tense) bir gramer konusudur. Reported speech (dolaylı anlatım) ir gramer konusudur. Türkçede olduğu gibi.

• Peki tekrardan teşekkürler :)

• facede çok güzel sayfalar var. şöyle ki:
    inglizce öğrenmek istiyenler
    ingilizce ve bilim,
    voscreen
    ingilizce ve gramer busayfaları beğençok faydasını göreceksin. en çok konuşulan 1000 ingilizce kelime diye arat googleden pdf sini indir. ve her 10 tane ezberle.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bakacağım :)

• İngilizce bilmek var konusaBilmek var. Az çok bilirsin anlarsin ama bir turlu telaffuz edemezsin. Onun için pratik yapmak lazm bol bol. Gramer öğrendikten sonra konuşma diline yogunlasmalisin. Sürekli İngilizce konuşmalara maruz kalmalisin ve kelime dagarcigini genisletmelisin.

1|0
    0|0
  • ingilizce alt yazılı izle filmleri sonra bide türkce alt yazılı izle

1|0
    0|0
    • Onu da yapıyorum evet faydası var :)

• akıcılık istiyorsan yüz yüze konusman gerek ve bazı konular hakkında kendi düsüncelerini belirten yazılar yaz.

• İngilizce konuşan ülkeye gitmelisin aksin türkiyede.. yok olmaz

1|0
    0|0
    • yani onu yapıcam da biraz daha geliştirmek lazım ve evet biliyorum yabancı ülkeye gidince çok iyi gelişiyor :)

• altyazılı film

0|0
    0|0
  • Dil dile değmeden dil öğrenilmez.

0|0
    0|0
  • Yabancı bir dile değmesi lazım :D

0|0
    0|1
  • Pratik yaparak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kurs olmadan biyere kadar ama yinede Sana tavsiyeler veriyim ingilizce alt yazili film izle ingilizce kelimelerin seviye seviye yaxilmis dilkonun Küçük kitabi var onu al calis be hizli kelime ezberlemek icin bursuru yontem var onu ozelde konusalim mesaj atarsan be Eger tekefonda sozluk kullaniyosan tureng end iyisi umarim yardimci olmusumdur :)

1|0
    0|0
  • Yabancilarla konus

1|0
    0|0
    • evet buda iyi bir öneri teşekkür ederim :)

• Sevmen lazım yoksa zor

0|0
    0|0
  • İngilizce dizi izle. İng kitap oku ve sözlük eksik etme yanından

0|0
    0|0
Yükleniyor...