Karagözlü anne babanın çocukları nasıl mavi gözlü olabiliyor?

Karagözlü anne babanın çocukları nasıl mavi gözlü olabiliyor?

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle oluyor genler baskın ve çekinik olarak ikiye ayrılır ve herkeste 2 gen çifti bulunur biri anneden biri babadan

A;baskın gen (kahverengi)
    a:çekinik gen (renkli göz)

diyelim Anne Aa (kahverengi) Baba Aa (kahverengi) doğan çocuğun 4 ihtimali var

AA (kahverengi)
    Aa (kahverengi)
    aA (kahverengi)
    aa (renkli göz)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Annesi kahve babası kahve gözlü teyze kızının ama diğer akrabalarda yeşil gözlü bol. oda yeşil gözlü..

0|0
    0|0
  • İlkokul 7. sınıf, fen bilgisi dersleri.

0|0
    0|0
  • Genlerde var demek ki

0|0
    0|0
  • annesi babasını kandirmiştir eve gelen tüpcü sucu? :D

0|1
    0|0
  • Diğer üstsoylarında renkli gözlü olan vardır. Dedesi, nenesi, onların babaları vs..

0|0
    0|0
  • Sülalesinde vardır renkli gozlu yani bunu bilmeyecek ne var ki 😊

0|0
    0|0
  • kadın adamı fena kandırmis 😃

0|0
    0|0
  • İlla anne babaya çekmesi mi gerekiyor dedesi anneannesi renkli gözlüdür

0|1
    0|0
  • Olabılır bızzat sahıt oldum anne baba esmer kahve gzlu cocuklr sarışın mavı gozluyduler

0|0
    0|0
  • Çocuk lens :((

0|0
    0|0
  • Oluyor iste örneğin ben. annem babam karagözlü ben mavi gozluyum. Diğer kardeşlerim de kara gözlü

0|0
    0|0
  • Olabilir baba tarafinda ya da anne tarafinda bile varsa genlerden geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya büyükanne - büyükbaba tarafında renkli göz vardır ya da iki beyaz nasıl zenci bir çocuğa sahip oluyorsa öyle olmuştur

0|0
    0|0
  • anne babası insan gibi olup kendisi temsili o* çocuğu olanları gördükten sonra genetik kökene inmeye gerek olduğunu sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Genlerle alakalı olabilir

0|0
    0|0
  • Buyuk baba veya anneye de cekebilir. Bazen ck kucuk ihtimaldir fakat hafif irsiyetinde varsa olur. Sonucta cocuk siyahi dogmamis. Sutcuyu aramaya gerek yok

0|0
    0|0
  • genler baskın ve cekinik gen olarak ayriliyo bir cocuga bir ihtimal anneden ve babadan cekinik mavi goz geni gelince olur

0|0
    0|0
  • Dedesi, nenesin de vardır..

0|0
    0|0
  • Ane veya babanin babasi veya annesin yadaonlarin ebeveynlerininden biri mavi gözlüdür

0|0
    0|0
Yükleniyor...