O kadar şehit verdigimizde kimsenin uyanmadıgı bu ülkede neden bir sanatçı ölünce herkez sanat sever oluyor?

arkadaşlar sorum net .sanat düşmanı adam değilim. ama gerçekci olalım biraz adam yaşına geldi öldü bu çok normal birşeyde 20 yaşında ana kuzuları vatan için demiyorum hainlerden dolayı göz göre göe öldürüldüğünde neden bu kadar duyarlı olamıyoruz..

Güncellemeler:
alın işte yine şehit haberi ama gündemde daha çok sanat :(

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• olmuyomu arkadaşım herkes üzgün oluyor oluyo he sen buradakilerden bahsediyorsan onu bilemem kaldıki buradada üzgün olduğunu belirten arkadaşlarımız var

0|0
    0|0
    • üzülmek caremi be kardeşim

• napalım be kardeş ne diyim bilemiyorum bazılarımız rahat bazılarımız endişeli sıra bizim allah gecinden versin allah göstermesin çocuklarımıza yada onların çocuklarına geldiğinde popolarını kaldıracaklar ben şahsen artık çok endişelyim ve korkuyorum

• korkmaya gerek yok sanatcılarda verilen günlerce unutulmayan bu duyarlılıgı aaynı şekilde verelim.ateş düştügü yeri yakar mantıgıyla gidenler bilsinki yarın o ateş onlarında tepelerine düşecektir.ben başında yabozların oldugu bir vatan için canımı vermem ben altında milyonlarca yatan şehidimin oldugu mustafa kemal paşamın cumhuriyeti için bu canımı veririm .yabozlara hizmet etmek için değil onlardan geri almak için .silivride yatanlara kaçımız destek oluyor.basın falan yok hepsi satılmış

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• şimdi şöyle bişey var sanatçıyla bir eri karşılaştırmak bikere baştan yanlış o zaman sana şunu söyliyim bir yüzbaşı ölünce yada albay ölünce böylemi olur snaıyosun yine hayır er ölünce böyle oluyor yani sanattan ziyade askeriyedeki eşhit durumundada fakrlılıklar oluyo...bunu yapan birazda basın tabiki ama şunu unutmayın artık herkes şunu anladı bi bakyıoruz adam bi kurşun atmadan cephanelikte şehit oluyor bi bakıyoruz komutan el bombasının pimini çekmiş askere ceza diye tuttutrmuş bi bakıyoruz acemi erlere silah vermişler ön safa koymuşlar ee insn düşünüyo abi bu nasıl mantık yani ben gidicem ölücem pkk yla savaşırken ölücem sonra meclistekiler onalrı kucaklıcak vs vs vs ama sanatta durum farklı inanılan bişey var aşık olan insanlar var o müzikle 40 yılını geçirmiş insanlar var...şehit durumuysa çok farklı...inan artık eçvremdeik erkekler askere gitmemk için yüksek lisans falan yapmaya başladı geçen haberde görüdm şehidin babası tabuta sarıldı hakkımı helal etmiyorum vatada vatan sağolmasın dedi artık millet bıktı çünkü kimin niye öldüğü belli değil askeriyede kurmay albay akrabam var aynen şunu söyledi "hberde 4 şehit diyosa siz onu 2 yle çarpın" durum bu ee bakıyosun ortada ne var hiç..bu hükümtle alakalı falanda değil öncekilerde beceremedi hani nodlu alayı fıss 30-40 yıl oldu yan...sonuçta nodlu bir kefede 40 yıldır sevilen bir sanatçı bir tarafta 40 yıldır milleti ağlatan ama boşuna diyebileceğimzi şehitler verdiğimiz bir olay...

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın ama benim karşılaştırdıgım duyarlılık kısmı ne olur yalvarırım biraz daha duyarlı ve tepkili olalım kabul etmeyelim .normalmiş gibi karşılamayalım.yazık günah ya 20 yaşında insanlar .onlarında aşkları var sevdikleri sevdaları vardı onlarında ümitleri vardı.bencede benimde oglum şehit olsa bende haykırırım vatan sagolmasın die bu vatanın tekrardan yıkılıp kurulması lazım .generaller balyozla içeride pkk lılar afla dışarıda

• hayır sen burada yanılıyorsun artık kürtler o kadar çok içimizde oldular ki aksine pkk ile kürtleri ayrı testiye koymaya başladılar.benimde cevremde çok kürt arkadaşım var .çoguda pkk ya bdp ye ve akpye küfür edip duruyorlar. hatta bir çogunada ben napıyon lan kürt die şakalaşabiliyorum. bu konular aşılmaya başlandı bence ve bir an öncede aşılmalı zaten

• ha belki semt şehir olarak değişmiş olabilir haklı olabilrsin belkide bizim burda aynı yaw hala ankarada semti vermiyimde yani hala aynılar mesela bi kürt düüğnü oluyo kürtçe şarkı çalıyolar sokaktakiler hemen mahalelnin gençleri gidio kapattırıyo falan evet yanlış bencede ama işte

• gönülden tebrik ediyorum seni bu sorun için. sabahtan beri benim de kafama takılan bi soruydu bu.

0|1
    1|0
  • Şehit vere vere şehit haberlerine alışan bir millet olduk artık! Bundan dolayı diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Ben hepsi içinde ayrı ayrı üzüntümü belirtirimm

0|1
    0|0
  • biz salağız sen akıllı.bu yüzden bence

1|0
    0|0
    • bende onu diyorum işte akıllı kardeş.

• olgun adam ayaklarını bırak ..en güzel ceza tepki vermeme ayaklarını bırak. bu tepkisizlikte kanlar akmaya devam ediyor

• biz millet olarak her ölüme duyarlıyız o sana göre öyle bana göre değil.şunu hicbir zaman unutma vatan uğrunda canını feda edenler ölü değildirler şehittirler şehitlerde hiçbir zaman ölmez allahında bu yönde şeriatta belirtmiştir.

0|0
    0|0
    • gerizekalılar gibi konuşma bende şehit dedim.şu an hangi vatandan bahsediyorsun sen türkiye cumhuriyeti die bir vatanmı kaldı .amerika ıraktan çekildi şimdi oraya kimi gönderecekler ırak bizim vatanımızmı.suriye ucagımız düşürülüyor suriye bizim vatanımızmı . üç beş köpek karakol basıyor. o karakollar bizim vatanımızda olsa basabilirlermi o karakolları .bırakın ya duygusal yaklaşıyosunuz halen .ne şehitinden bahsediyorsunuz siz hangi vatan için kimin için şehit oldular ..

• hergün sanatçı ölse sorun kalmaz onada alısırlar

1|0
    0|0
    • haklısın arkadaşım

• sana demedim be abicim üstüne alınma . yazdığın doğru bişey .bi de bu konularla yalandan ilgilenenler var onlardan bahsettim

• benim demek istedigim şu yalandanda olsa ilgilensinler tepkinin iyisi kötüsü olmaz yeterki pes etmeden aynı tepkiyi hergün versinler .nerede nasıl verdikleri önemli değil benim için uyumasınlar yeter

• Hergün şehit veriyoruz malesef yazacak şeyi kalmamıştır milletin.

0|0
    0|0
    • her gün sayfamızda en az bu konuda beş paylaşım yapsak bile çok şey değişir yazacak bişey yoktur demek çok saçma

• yok kardeşim özür diliyorum yukarıdakine cevap yazacaktım yanlışlıkla sana geldi

• estafurllah bende noluyo dedim:)

• Duyarlılıktan kastın nedir?

0|0
    0|0
    • iyi yada kötü bir tepki veremiyoruz yada sadece sayfalarımızda o gün bir resim paylaşıp ölece bırakıyoruz daha çokların ölmesine sebeb olmuyormuyuz bu duyarsızlıkla

• Gerçekler can yakabilir bunu kabullenmek gerek. Halk koyun bunu binlerce kez söyleyebilirim.

Beni kimsenin omzuna almasına gerek yok. Benim o taraklarda bezim olmaz. Ben işimi yaparım, poh pohlanmayı da ayrıca sevmem.

Beni satın almak için ne kadar teklif ediyorlarsa aynısını vereyim geri bassınlar. Benim adımın nereden geldiğini bilmiyorsun heralde o yüzden tanımadığın insanlar hakkında ileri geri konuşma. Oldu mu?

• adının nereden geldiği beni ilgilendirmez .soyu şerefsiz olan birindende soylu biri .soylu birindende şerefsiz birilerini çıktıgı çok görülmüştür. benim soyumda halis türk soyudu selçukludan bu yana en azından saf bir şekilde buda bana yeter canım kardeşim. senin adın ne olursa olsun bizler olmazsak sizler bir hiçsiniz

Yükleniyor...