Bana en uygun gitar modeli nedir?

Daha önce hiç gitar sahibi olmadım cevremdekiler sesimin cok guzel oldugunu soyluyorlar ilk kez ve kesin olarak gitar çalmayı öğrenmek istiyorum kafama koydum. Sizce bana uygun olabilcek en iyi gitar modeli nedir? Internetten baktim birsuru cesit var fiyat en fazla 150 tl verebilirim

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Patricio pcg-40 . 110 lira falan piyasa degeri. Yani Antonio Sanchez in 1015 modeli var muhtesem bir gitar 1700 kusur falan ama sen hic gitar calmadiysan şu an alicagin gitarin anasini belliyceksn. O nednle ilk dedigim gitari alip kullanabilirsn. Ben gitar calmayi bir gitarla öğrendim. Daha sonra Antonio Sanchez 1015 e gectm

0|0
    0|0
    • Çok iyi çalıyorsun o zaman seninle tanışmak isterim

• Yani orta derece diyebilirim. Ama hani ben klasik gitar hakkinda yorum yaptım akustik veya iste bass gitarveya elektro hakkında bisy soyleyemm. Ama bence klasik en guzli akustik falan benim ilgimi cekmiyo. Sende ilerlet birz berbr calarz :P

• 150 tlye cok iyi bisiy dusuremeyebilirsin ama sana tavsiyem klasik gitarı ikinci el alma. Klasik gitar iyi bakılan bir alet degil yani afedersin ama biraz ortalik o*rspusu bir alet. Biraz daha koy iyi bişey al bence. Kötü gitar müzikten soğutur seni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...