Tango hakkında düşünceleriniz nedir?

Ben Tango öğretmeniyim. Tango hakkında ne düşünüyorsunuz? Tangoyu bir kere bile olsa merak ettiniz mi?

1|0
4|38

En İyi Erkek Görüşü

• Tango dedin mi akan sular durur. Tutku-aşk her noktasına işlenmiş o dansın, ve benim de bunu sevmeme gibi bir ihtimalim yok :) şartlar uygun olsa bugün başlarım, partnersiz ve youtube videolarından bir yere kadar oluyor :) salsa ve bachata'ya da bayılıyorum, yaz faaliyetlerinde genelde değerlendiriyorum fırsatları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• 3 yıllık dansçıyım. Asistanlık yaptım, yarışma derecem var, partnerimin aklını alırım, farklı kombinasyon adımlar kullanmaya bayılırım vs vs. Ama hepsi boşa... Tango ortamındaki insan kalitesi sebebi ile ne yazık ki danstan soğuma evresine gelmiş durumdayım. Kemiklerimi kırar seviyede dans eden ve kendine hoca diyen he tiplerin yanında dedikodu, çekememezlik, penis/vajina bekçiliği vs. tango b. ktan bir ortamdır. İnsan sosyalleşmeye gelir ama tersine asosyalleşir. Dans olarak dansların kralıdır ama sosyal ortamı ve "insaniyet"i pek eksiktir. Konu uzun, yazmak bile istemiyorum. Özetle, hayatımda yaşadığım en büyük hayalkırıklığıdır tango...

0|0
    0|0
  • Sehvetli estetik sicak sert bir dans degil mi, gorselligi de guzel, begeniyoruz ailecek seyrediyoruz :DD

1|1
    0|0
  • Tangoya ait tek düşüncem tutkulu ve estetik bir muhteviyatı olması...
    Bugüne dek en yakın akrabaları ve arkadaşlarının düğünde bile oynamayan ve oynayamayan birisi olarak merak ettiğim tek dans çeşidi olmuştur.
    Özetle, sadece merak ettim o kadar...

0|0
    0|0
    • ne güzel :) ya hiç merak etmeseydin :)

• arkadaşlar müşteri topluyorum zannediyor da ondan.. :) tşkler

• cok guzel bır program :D

1|2
    0|0
  • Maalesef ilgi alanım değil.

1|0
    0|0
  • Şuandan itibaren içimde müthiş bir merak uyandı..

1|0
    0|0
  • Her seferinde tanga sandığım dans türüdür. Sanırım küçüklükten kalma bilinç altı etkisi.

0|0
    0|0
  • Halaydan sonra 2. Dansım. Aşk için kullanıyorum.

1|0
    0|0
  • insan hayatta herşeyi yaşayacak kadar ömüre sahip değil maalesef. sanata saygım var ama her sanata yeteneğim yok maalesef. günün 16 saati çalışıyorum. geri kalan sosyal aktivitelerim futbol ve kitap okumak...

diğer bir tabirle avrupa ve latin amerika işleri bizim ülkemizde tutmaz...

0|0
    0|0
    • maalesef onu keşfediyorum.. dansa gelen herkes te dans için gelmemiş oluyor ne yazıkki başka amçlar için geliniyor. artık herkesi de kabul etmiyoruz. ben de merak ettim insanların görüşlerini.. yine burdakiler iyi görüşlere benziyor :) teşekkür ederim cevapladığınız için ayrıca

• ben kızları eğitiyorum zaten.. ve allahtan eşimle birlikte ders veriyoruz eşim de tango hocası

• :) ozaman problem yok. ;)

• Tango bilen bir kizla gerçekten bir tango yapmak isterdim. O dansi bilen kişi nin karakteristik ozelliginide yansitir bence. Aski. romantikligi duygusal olmayan birinin tango yapma ihtimalini dusenemiyom. Bu saydigim ozellikleri barindiran kişiler bu dansi yapabilicegi kanaatindeyim. Dedim ya onun icin bu dansı bilen kizla tango yapmak isterim.. :-)

0|0
    0|0
  • Evet. Merak ederdim hep. nedense bana cok farkli gelir

1|0
    0|0
  • genelleme yaparsak herkesin ismini bildiği ama nasıl bir dans çeşidi olduğundan bir haber olduğu dans çeşidi merak etmedim açıkçası

0|0
    0|0
  • Tango dedin mi işler değişiyor. bkz : Tango de Roxanne. Ama benim sevdiğim bachata. Sosyal latinde de fena sayılmam. Hangi okul hocam. ? :)

0|0
    0|0
    • Tangoyu hep tercih ederim.. galiba artık kendi mesleğim olduğu için.. A tango zone/ İzmirde

• Arjantin tango. Crystals dance academy ve dance floor a yakın o zaman kıbrıs sehitlerinde dimi?

• Gereksiz apaçi işi arkadaşım kullanıyordu.

0|0
    0|0
  • dansların kralı.

0|0
    0|0
  • Senin kibin bir hocam da olsa zaten sevdiğim bir dansı olan tangoyu ölümüne severdim.

0|0
    0|0
  • salsa gördüm üç hafta ama tango daha zor gibi :)

0|0
    0|0
  • Merak etmedim çünkü hiç tarzım değil vücudumla o kadar kıvrak hareketler yapmak

0|0
    0|0
  • 5 yıldır tango ile uğraşıyorum hala sıkılmadan sabahları cumparsiya ile uyanırım.:)

0|0
    0|0
  • Hocam müsterimi topluyon burdan bir kac kisi ayarlarım ama komisyonumu alırım:)

0|1
    0|0
  • Güzel bir uygulama severek kullanırız. Ha öbür tango ile tanışmıyoruz henüz neden olmasın

0|0
    0|0
  • Sadece ettim o kadar uygulamadım.

0|0
    0|0
  • Ulan ben de görüntülüden konuşcaz sandım 😕😡

0|0
    0|0
  • @Tripşart hacı beraber gidek meraktan ölücem :)

0|0
    0|0
    • ben tango, salsa falan entel işi gibi :) ama sosyalleşmek adına akla yatıyor :) ikili danslar (halay, horon vb) hariç daha duygusal :D

• Beceremem biryerimi kırarım :)

0|0
    0|0
  • Sevgi pıtırcıklarım kucaklarım hepinizi.:D

0|0
    0|0
  • Soruyu ilk okudugumda uygulama olan tangoyu düsündüm yeterince acik olmustur umarim :D

0|0
    0|0
  • Tango deyince aklima hep Tanga geliyo ablacim ya, o yuzden mumkun oldugu kadar uzak duruyorum :)

0|0
    0|0
  • ettim tabi ama kalas gibi adamım yapamam ki. hoca da çıldırır meslekden soğur.

0|0
    0|0
  • Dans edenleri severim ama dans edemediğim için danstan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 4

• Kizomba'cıyım ben.

0|0
    0|0
  • Hiç merak etmedim, çekici de gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Görüntülü konuşma uygulaması diye gelmiştim ama yanlış oldu sanırım :))

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum saçma bir uygulama :/

0|0
    1|0
Yükleniyor...