Kapat

Oscar adayı filmlerin hangilerini izlediniz? Nasıl buldunuz?

Dün oscar ödülleri dağıtıldi, her hangi bir dalda adaylığı bulunan hangi filmi/filmleri izlediniz? Ve nasıl buldunuz.

Ben The Imitation Game, Gone Girl ve Birdmani izledim. bir Birdmani beğenmedim, çok kasvetli bir havası vardı, o da gitti en iyi film ödülünü aldı 😅

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi oscar alan filmleri gördüm de.. tam bir rezalet. insanların beğenmediği bir çok film, senaryo vesaire en iyi ödülleri alıyor. bu filmlere bu ödülü verenler gerizekalı mı? Birdman ne yahu. binlerce film izledim de bu kadar saçma bir film görmedim. Hadi onu da geçtim, Gone Girl.. rezalet. oscar'ı alabilecek bir film bile değil. Filmde dikkat çeken tek şey, filmin başında olağan "adamın düşünceleri" idi. durağan, sıradan ve basit bir film. ki cinayet bile iyi kurgulanmış değildi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Hic birini izlemedim fakat birdman icin film sitekerin hep kötü yorumlar yapıyorlardi nasil ödülü aldı.

1|0
    0|0
  • birdmanı izledim çok iyiydi whiplash te o ödülü alabilirdi aslında. j. k simmons zaten efsane adam. miles teller da tıpkı logan lerman gibi çok iyi çıkış yakaladı. birçoğu filmde o var başrolde. imitation game i de izleyeceğim ama vakit bulamıyorum artık ygs sonrası izlerim muhtemelen :)

1|0
    0|0
  • grand budapest hotel The Imitation Game, Gone Girl ve Birdmani izledim.

0|0
    0|0
  • İnterstaller almalıydı bende birdmanı beğenmedim diğer çoğu filmide izledim

0|0
    0|0
  • Hiç birini izlemedm :Sssss

0|0
    0|0
  • Oscar almak icin boktan film cekmeniz yeterli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birdman bir Inarrutu filmi yalniz, cok kaliteli bir yonetmen ve basarili. hak etti.

0|0
    0|0
    • kaliteli olmasına bişey demiyorum. oyuncuları ve hatta single shot tarzında çekilmiş olması bile bunu belli ediyor. ama o ağır dramatik havasını beğenmedim ben

Yükleniyor...