Şu satırlar sizce nasıl olmuş?

Izdırap çektiysen sevgilinin yolunda, ancak o zaman varırsın gerçek aşka.. Ancak o zaman yüreğine iner göz yaşların. Ya da yüreğinde ki sızı ancak o zaman gözünü yaşlı eder.

Sevginin, sevdiğinin yolunda yüreğini ızdırar ile yoğurmadıysan, aşığım demiyeceksin.
Yeri geldiğinde gözünü kırpmadan canını veremeyeceksen, bu yola girmeyeceksin can dostum.

Bir şehri, bir kadını, ya da ilahı..
Her kimi ya da neyi seversen sev, her neye aşık olursan ol; çektiğin bir sıkıntı olmalı muhakkak..
Daha da önemlisi, uğruna seve seve düşünmeden feda ettiğin bir can olmalı..
Aşık isen, sen olmayacaksın.. Sadece aşk ve sevdiğin kalacak baş başa.. Sıfırlayacaksın kendini, malın mülkün sadece o yar olacak, olmalı… bir elmanın iki yarısı değil, Sevdiğin; elmanın ta kendisi olmalı.. Sen yok olmalısın o yolda. Sessizce, hissizce ölüme kucak açmalısın yaşadığın her anda. Yaşarken ölmenin acısını hissetmelisin iliklerine kadar. Hissetmelisin ki, kıymet-i aşk olsun..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz arabesk bir havasi olsa da yureginin incisidir neticede, daha iyi olabilecegini ve daha hissedebilir cumleler kuracaginizi dusunerek devam etmelisiniz yazmaya ki kaleminiz daim olsun.

0|0
    0|0
    • ohh çok şükür, sonunda eleştiren birileri çıktı :) Teşekkür ederim. kötü olamıs dediysen sıkıntı yok şimdilik :)

• anladım teşekkür ederim. Bende aynı sekilde okuyup yazarım sürekli. Fakat yazdıklarımı okuttuklarım hep iyi şeyler söylüyor. ben istiyorum ki, biraz eleştirsinler, yönlendirsinler.. Size bir iki link atsam orada ki yazılırmı da inceleyebilir miisniz.. Vaktiniz varsa..

• Olur tabi, hatta birkac edebiyat sitesi de soylerim.

Erkekler Ne Diyor 1

• cok uzun

0|0
    0|0
Yükleniyor...