• Sor
  • Bence

Hayatım çok sakin ve sıradan, nasıl canlandırabilirim?

Bir sorunum olmadıgı için halime çok çok şükür ediyorum ama hayatım çok sakin genelde evde oturur müzik dinlerim nete takılırım tv izlerim vs.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• hayatın sıradan monotonluğunun vermiş oldugu sıkıcı bir durum illaki bir erkek arkadaş edinmene gerek yok kendine evde yapa bilecegin ugraşlar bul

Erkekler Ne Diyor 7

• "Yalnız olmak yanlış kalpte olmaktan iyidir" der yazar. Dolayısıyla acele karar verip üzülme daha çok gençsin.

• Daha ne kadar beklemen gerekiyormuş peki ?

• yapacak yeni ugras bul kendine :)

• bence artık erken değil hiç olmazsa kendine bir erkek arkadaş edin sevgili anlamında olmasa bile onunla vakit geçir konuş ama sevgili değil dost olabileceğin bir erkek bul

• hayatın çoğu zamanı düşünerek geçiyor yalnız olmak da adamı kötü yapıyor hani belki etrafta çıkabileceğin kızlı erkekli bir ortam olsa herşey daha güzel olcak ama kız kıza erkek erkeğe olmak sıkıyor ya...

• bir erkek arkadaş bulabilirsen hayatın renklenebilir

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk yapmak istediğin şeye odaklanıp ufaktan yol al. Ne mesela?

• biz de durum aynı kendine bi meşgale edin kursa git neye ilgi duyuyosan can sıkıntını sevgili mi geçirecek?

• istediğini yapabilirsin. seçimini yapabilir ve ona göre yaşayabilirsin.

• Çalışmayı denedin mi

• yalnızlık zor sıkıcı eminim ki hep bu tarz şeyler düşünüyorsun ama şimdilik bunları bi kenara bırak bi erkek arkadaş belkide seni iyice kötü edecek bunu bilemezsin yeni şeylerler uğraşmaya çalış arkadaşlar edin yeni insanlarla tanış ama bunu bi sevgili bulmak gibi düşünme.

Yükleniyor...