Leyla ile Mecnun dizisindeki en çok hangi karakteri seviyorsunuz?

Ben en çok erdal bakkalı seviyorum. Çok gıcık hareketleri var ama yaptıği hareketler çok komik. Peki siz hangi karakteri beğeniyoşunuz ?

0|0
10|33

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi dizide eylül ve yeni leyla dışındakiler iskender ç(ahmet mümtaz taylan), mecnun ç. (Ali Atay), İsmail Abi (serkan keskin), Hırsız Yaviz (Osman Sonant), Erdal Baggal(Cengiz Bozkurt) ha ama en çok Erdal Bakkal'ı severim :))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• Bu kupadan olsa da alsam... : link

İsmail abi de çok iyi onuda seviyorum ben.

0|0
    0|0
  • ben hepsini seviyorum ayrı ayrı... kamil ossun arda ossun bunlar çok şeker adamlar iyi kadroyu saymıyorum bile onlar çiçek... zeynepten çok haz etmiyorum ama açıkçası... kim kaldı kim gitti pek bilemiyorum askerde bi koptum bi daha yakalayamadım.. onu ben bi yakalayım ya

0|0
    0|0
  • Hepsi süper ya hiç boş adam yok :)) ama illa birini seçeceksek İsmail abiyi tek geçerim :D senin sorduğun soruda kulağının duyduğunun emin olduğunu biliyormusun bikere :D

0|0
    0|0
  • ismail abi hepimizin abisi, onu bi kenara koyalım bi kere ama erdal bakkal, teletabi gibi zıt karakterler ayrı bi renk katıyo diziye.

0|0
    0|0
  • İsmail Abi ve Mecnun .

0|0
    0|0
  • şirin ve mecnun :)

0|0
    0|0
  • Ismail A. , Azsakalli D.D. :)

0|0
    0|0
  • Artık pek izlemiyorum cılkı çıktı, hele de melis birkan girdikten sonra, yavuz diyorum gene de, hatta yaviz :)

0|0
    0|0
  • hepsini ayrı ayrı seviyorum :D erdal bakkal , ah o kafandaki şapkayıda bi çıkar abi yaaa :D ismail abiii ,hoooopp :D naptın mecnun :D

0|0
    0|0
  • Çok lakayd bir dizi. TRT yr uymamış gibi

Oradaki kel vardı adını unuttum.O iyi bence. Hatta bir bölümü vardı baba filmine uyarlanmıştı.Çok hoştu o bölüm.

0|0
    0|0
  • Mecnun olana leyla çokdur:) çay erdal bakkalda içilir iğrenç espirilerini seviyorum erdal bakkalı tek geçerim:)

0|0
    0|0
  • İsmail abi bir mecnun iki :D

0|0
    0|0
  • ismail abi..

senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun tuttuğunu bazen ben hiç görmedim farkında mısın? :)

0|0
    0|0
  • İsmail Abi ve Çakma sakallı favorim .Bugünki bölümde Çakma'nın yatakta çarşafın altından çıkmasına çok güldüm mesela :)

0|0
    0|0
  • güzeldir filmdir absürdün kralıdır. hepsi bir gider...en çok sevilenler ismal,erdal ve mecnun dur.

0|0
    0|0
  • Mecnun tabi ki aga :D

0|0
    0|0
  • biz aşık adamı severiz izlemiyorum ama mecnun

1|0
    0|0
  • çay erdal bakkal da içilir ;)

0|0
    0|0
  • piyyy mecnun ve ismail abi

0|0
    0|0
  • meco akar

0|0
    0|0
  • Erdal Bakkaaall tabiki

0|0
    0|0
  • komiklik olarak erdal bakkalll

0|0
    0|0
  • erdal bakkal ve ismail abi :)

0|0
    0|0
  • mecnun

ismail abi

erdal bakkal

iskneder

yaviiiiz

çakma sakallı bi de arda olsaydı var ya of of

0|0
    0|0
  • sonuna kadar mecnunnnnn..

0|0
    0|0
  • İSMAİL ABİ HOOOOOOP

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun'da Erdal Bakkal sevilir.

0|0
    0|0
  • HOOOP MECNUN! (İSMAİL ABİ CANDIR)

0|0
    0|0
  • şunuz ney la

0|0
    0|0
  • sevişiyonuz die okudum :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• İsmail

0|0
    0|0
  • ismail abi tabiki hı birde erdal bakkal nedense hem itici hemde sevimli geliyor :D

0|0
    0|0
  • İSMAAAAİİİLLLLL ABİİİİİİİİ :)

0|0
    0|1
  • İsmail Abi ve İskender

0|0
    0|1
  • İsmail Abi tabii ya :)

0|0
    0|0
  • mecnun ..

0|0
    0|1
  • baba iskender candır.<3

0|0
    0|0
  • ismail abiyi seviyorum ama erdal bakkalsız bir leyla ile mecnun düşünemiyorum

0|0
    0|1
  • erdal abi tabi ki de

0|0
    0|1
  • ismail abiii

0|0
    0|1
Yükleniyor...