Turizm işletmeciliği ile turizm ve otel işletmeciliği arasındaki fark ne ?

arkadaşlar başlıktaki gibi turizm işletmeciliği bölümü ile turizm ve otel işletmeciliği bölümü arasındaki fark ne? iş alanları ne?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• eveeet kaçak arkadaşım trizm işletmeciliği ve otel işletmeciliği farklı ama inan iş alanları aynı ve ülkemizde binlerce turizm mezunu işsiz var bence3 başka bölümleri düşünmelisin diycem ama sanırım gec kaldım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim bildiğim turizm işletmesi tur şirketleriyle ilgili ve ulkeye turist getirmek tanıtmak bilgilendirmek turizm bakanlığında da çalışabilin öteki adı üstünde sadece otelde çalışmak

0|0
    0|0
  • turizim işletmeciliği benim zamanımda sadece iki üniversitede vardi.. turizim otelcilik heryerde var.. o yüzden turizm işletmeciliği daha yüksek puanlı sanırım...

0|0
    0|0
  • ikisi arasında far yok sadece ortak bir noktası var.hiç güzel bir bölüm değil.alacağını çalışacağınız yerler tek bir sektör ve ekonomik krizlerden en çok ve çabuk etkilenen bir sektör.ayrıca çalışma koşulları gerçektende hiç iyi değil..otelcilikte en iyi parayı aşçılar kazanır.gerisi hikaye.dil falan bilmeniz bile fark yaratmaz..

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar hiç düşünmemiştim bende turizm ve otel işletmeciliği okudum ve devam ediyorum açıktan . Hocalara soracam :)

0|0
    0|0
  • Valla ben Turizm Ve Otel İşletmeciliği okuyorum sanırım bir fark yoktur.Otelcilik olunca daha çok konaklama kısmını kapsıyordur.Turizm İşletmeciliği ise acenta,operatörler vs vs gibi imkanlara daha çok yer veriyordur.

0|0
    0|0
  • bence bi fark yok.

0|0
    0|0
  • ikisi arasında sadece otel farkı var, bu kadar basit yani...

0|0
    0|0
  • Biri otelde işletiyormuş galiba... Bilgi sahibi değilim.

0|0
    0|0
  • ikisindede bi bok olmaz

0|0
    0|0
    • Senden Olur :)

• olur tabi artiz turizm okumuyorum ben neyse işine bak sen yırtık dondan çıkar gibi atlama başka cevaplara

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...