Önerilerinizi bekliyorum..

arkadaşlar önerebileceğiniz film var mı? sosyolojik içerikli olsa iyi olur :) 3 idiots gibi fayda sağlayacağını düşündüğünz film olursa sevinirim :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnfernal Affairs 1,2,3...

Cin sinemasinin müstesna örneklerinden :), Hatta Köstebek ismiyle Hollywood tarafindan bir daha cekildi. Evet polisiye gibi duruyor, fakat 3 film oldugu icin oldukca uzun ve Cinlilerin iyi-kötü, suc-ceza gibi kavramlarini cok iyi gösteren bir film. Özellikle onlarda Ahiret (ölümden sonra cezalandirma yada ödüllendirme) kavrami olmadigi icin bu durumda, bizim tanidik kavramlar olmaksizin onlarin hayatlarini nasil idame ettiklerini görüyorsun. Yanliz bastan uyarayim anlamasi "Biraz" zor bir film...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• akıl oyunları,prestij,forrest gump oscarlık filmlerdir.

0|0
    0|0
    • AKIL OYUNLARI SÜPER ONUDA İZLE PRESTİJDE :DD

• tamam teşekkürler çok yardımcı oldunuz :)

• umarım olmuşumdur :))

• 3 idiot mutlaka izle...

0|0
    0|0
  • süper otu izle mükemmel derece sosyal içerikli film kaçmaz izle

0|0
    0|0
  • muhteşem münazaralar . denzel washington güzel bir film

umutunu kaybette - will simth

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli,kelebek etkisi,guguk kusu ve black 2005 odullu oscarlik filmlerdir

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Kelebek etkisi oscarlık mı gerçekten :)

• 7 dalda Oscar’a aday oldu. En iyi Yönetmen, En iyi Kadın ve Erkek Oyuncu Oscarlarının dışında , En iyi senaryo uyarlaması ve En iyi film dalında oscari aldi.yil 1992

• makinist, gazap ateşi, umudunu kaybetme, esratin bedeli,

0|0
    0|0
  • Vivah, Fanaa, Taer Zamaan Par.

0|0
    0|0
  • ghajini süper bide 3 idioot bide benim adım khan 3üde süper

0|0
    0|0
    • bu akşam ghajini izlicm galiba teşekkürler :)

• sağol yalnız ben film sonunda aglamak üzereydim acıklı dövüş var aşk ayrılık ölüm ne ararsan var dehset diğerlerinide tavsye ederim bide KARTAL GÖZ var onada bak öyle kararver

• tmam :)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...