Piyano bilenler bakabilir mi?

yalını ve şarkılarını çok severim bu aralar da yeni bir piyano merakım başladı günlerdir internette yalının şarkılarından birinin notasını arıyorum hala bulamadım. eğer bilen biri varsa yardımcı olursa gerçekten cok sevinirim (hangi şarkısı olduğu onemli değil fark etmez)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 20 yaşından sonra piyano çalmak çok zor iyi bir kulağın olsa bile çalamazsın çalsan da ilerletemezsin musiki ye başlayacaksan çocukluktan başlaman lazım

0|0
    0|0
    • 14-15 yaşlarımda başlamıştım sonra sınavlar falan derken bıraktım, geçen gün de bir resitale gittim pişman oldum bıraktığıma devam edebilirim belki diye düşündüm

• 14-15 de geç bence 7-8 idealdir piyano da şöyle bir şey var birde 1 sene piyano çalma misal 5 sene seni geriye götürüyor çok emek isteyen bir enstrüman

• Google bu günler için var

0|0
    0|0
  • Bilen biri varsa @PianistKadın dır bir sor bakalım.

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum ama illaki vardır

0|0
    0|0
  • Chopin çal Mozart çal boşver bunları :D

0|0
    0|0
  • do do re re mi fa fa fa fa sol la la la re mi mi do la la laaaaaaaa SAdece ilşk kısmını buldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım ben piyano öğretmeniyim ; direk yalının ya da başka bir sarkıcının sarkılarını çalamazsın sana akorları ve notaları versekte yapamazsın öncelıkle öğren piyanoyu daha sonra başlamanı öneririm.
    akorlarını çıkarırız hatta bırlıkte yazarız daha sonra sende çalarsın ama önce piyano bilmen lazım :/

0|0
    0|0
    • piyano bilmek derken ne kadar bilmek lazım? birkaç şarkı çalabiliyorum yani ve ilgin için teşekkkür ederim

• he çaldında yalının şarkısı kaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...