Two and a half men dizisi bitti. bir köklü diziye daha elveda. Görüşleriniz neler?

O kadarda ahım şahım takip edip karakterlerine hayran kaldığım bir dizi değildi. bir How I Met Your Mother değildi ama bir şekilde hep izliyodum. Bitmesi bir tuhaf oldu. Alan'ın hareketle sarj olan rolex saatine Charlie'nin espirisinden Walden'ın evlat edinirken Alan'la evlenmesi ve Alan'ın kız gibi davranmasına kadar bir sürü sahne ve en çok kazanan çocuk oyuncu rolü Jake tartışmaları, Charlie'nin diziden çıktıktan sonraki tartışmalarıyla bir defter daha kapandı. Güle güle Two and a half men..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• sonunda farkında olan biri keşke bitmeseydi bol göndermeli bir final oldu charli'e olsaydı keşke charlie ayrıldıktan sonra bir tuhaf oldum walden'a güldükçe caharlie'ye ihanet etmiş gibi hissettim hep

www.curbaa.com/.../...96b889a6f95cb4f62dd7162d.jpg

1|0
    0|0
    • 12 sezonun finalindeki tek iyi şey herkesin kapıdan çıkarak gitmesiydi. Sırf charlie üzerinden bitirmeleri olmadı. Zaten yüzde yüz alternatif final bölümü çekerler.

• Charlie gelmezde daha saygılı yakışır bir final yaparlar umarım

• normalde charlie sheen istemişti aslında finalde oynamayı chuck noreda charlieye oynaması için senaryo göndermiş ama charlie bahsedilen sahneden daha fazlasını istedi. teklife göre son sahnede charlie gelip uyuşturucunun zararlarıyla ilgili uzun bir konuşma yapacaktı. sonra da bunların ortalama insanlar için tehlikeli olduğunu açıklayacaktı. ama kendisinin ortalamanın çok üzerinde olduğunu, uzaydan gelen bir ninja olduğunu ve yenilmez olduğunu da ekleyecekti. sonra üstüne piyano düşecekti tabii...

senaristler bunu komik görse de charlie komik bulmadı.

Erkekler Ne Diyor 5

• Her şeyin bir sonu vardır. :(

1|0
    0|0
  • önümüzdeki dizilere bakıcaz

1|0
    0|0
  • Charlie sheen dizide öldükten sonra takip etmeyi bıraktım ama eski bölümleri tekrar tekrar izledim. Daha sonra Charlie sheen'in kendi yapımı anger management dizisini izlemeye başladım. Yine cinsel yaşamı, alkolü ve her defasında güldürmeyi başaran espirileriyle kahkaha üstüne kahkaha. Charlie sheen o diziyi bir yerlere getirdi ve ondan sonra eski tadı alamadım. Bittiğini şimdi öğrendim dizinin ama benim için Charlieden sonra bitmişti zaten

0|0
    0|0
    • Jake gidince tamamen boş kaldı dizi. Asıl onu aradım hep. bir defterde kapanmış oldu böylece.

• hadi ya bitti mi? üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • şimdi çok iyi oldu çokta güzel oldu taam mı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...