Yazdığım senaryoları nasıl değerlendirebilirim?

Senaryo yeteneğim uzun zamandır var içeriği kuvvetli ve heyecanlı senaryolar yazıyorum. yazdığım senaryoları bir türlü değerlendiremedim sizce nasıl değerlendirmeliyim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yarışmalara gönderebilirsin ama değerlendirmekten kastın satışsa yapım şirketlerini gezip sinopsisini (Film sinopsisi bir film senaryosunun ilk aşamasıdır. Senaryonun 1-3 sayfalık özetinden oluşur. Filmi pazarlayan taslaktır. Sinopsiste diyaloglar yer almaz. Sinopsis, geniş zaman anlatımını kullanarak senaryoda olup biten olayları ana hatlarıyla belirtir.)sunabilirsin.Eğer ilgilenirlerse senaryonu değerlendirmeye alabilirler. Ama bunlardan önce fikir hırsızlığına karşı tasdikletmen gerekiyor.Bol şanslar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Birgün bir yayınevi temsilcisi arkadaşıma romanım var demiştim. yayınlar mısın. Dedi ki, garcio marquezin yüzyıllık yalnızlığından iyi ise neden olmasın :))

0|1
    0|0
  • bende heves salmıştım bir ara kanal d de yayınlanan bir dizinin senaristiyle konuştum güzel ama bu işin eğitimini almadan yazdığın için güzel diyil dedi dışlamıştı beni :)

0|0
    0|0
  • senaristlerle ve yönetmenlerle bağlantıya geç.

0|0
    0|0
  • Bana gonder gercekten iyiyse ben satarim sana da yilbaslarinda kart atarim ;)

0|0
    0|0
    • Bak bak bak.

• :) motor alirim belki la olmam mi :)

Saka bir yana bu tip bana gonder vb diyenlere.kanmasin diye yazdim. Gitsin zaman damgasi isi yapanlsr var nette damgalatsin sonra gondersin birkac yere. Haber vermeden kullanirlarsa mahkemeye falan verir en azindan yolunu bulur

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı soru daha geçenlerde soruldu yine sen yaşlarda bi gizli kullanıcı tarafından o sendin sanırsam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...