Yeraltı Edebiyatı Serisinden önerebileceğiniz bir kitap var mı?

evet, sorum açık ve net. Böyle kendini bi solukta okutcak, bünyede derin izler bıraktıracak, fantastik bi şeyler. Bi şeyler. Neyse, önerilerinizi alayım en iyisi efenim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben david eddings i cok severim

Tolkien e gore daha hafif yani uzun betimlemeler vb yok o kadsr daha rahat okunuyor ve cok daginik bir suru karakterden ziyade ana karakterler uzerinden giden bir üslubu var.

Tavsiye ederim okumadiysan henuz

Elenium ve tamuli iyi gider

Belgariad da.ayri guzeldir

Bunlar.seri zaten okuman epey surer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• banada lazım kitap önerisi

0|0
    0|0
  • suç ve cezayı ilk elli sayfa sabrederek okuyabilirsen ruhunda derin çizikler açabilir ;) panait istradi den angel dayı ve uşakta sana birebir ;) yer altı ustu ayrımına gerek yok bence ;)

0|0
    0|0
    • suç ve ceza... bırak ilk 50 sayfasını, 2 cildini bitirdim yahu ben onun orta okulda. hala da ruhum delik deşik dolanırım :p panait istradiyi de yazdım bi kenara, teşekkürler önerin için :D

• Uçurtma avcısı' nıda okuyabilirsin :) sağlam bunalım yaşatıyor :) beğenilen kız arkadaşa alınıp yan etkilerine bakılarak koma düzeyine göre evlenme teklifi dahi yapılabilir. Duygulu dişi bulmak zor artık :)

• hiç okumamıştım, bi ara bi bakıym madem öye diyosan :D

• Nitzschen veya Dan Browna yönelebilirsin

0|0
    0|0
    • onları normalde de okuyabilirim zaten de şu anlık Yeraltında takılmak istemiştim :D

• Lautreamont ;

belki bu tür bir yazar sayılabilir bence.

0|0
    0|0
  • Yer altı edebiyatı tarzı kitaplar, sevmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...