Okumayıp "Hey" olacağınıza, okuyup "Bey" olmaya ne dersiniz?

Arkadaşlar her ne kadar iyi bir üniversite eğitimi sonrası çoğu insan iş bulamasada..iyi bir üniversite ve bölüm bitirip Bey olmak hoş değilmi?

0|0
22|23

En İyi Erkek Görüşü

• "Arkadaşlar her ne kadar iyi bir üniversite eğitimi sonrası çoğu insan iş bulamasada..iyi bir üniversite ve bölüm bitirip Bey olmak hoş değilmi?" zaten sorunun cevbını vermişssin kendi söyledğini niye tesrlemeye çalışıyorsun..bu devirde bey olmak için tek lazım şey paradır. oda zaten ailede varsa iyi bir okulda okusun kendı işinde olur. gerisi yalan.. bu ülkeye bu kadar ünivseriste mezunuda şart değil. kapıcılıgı , bahçivanlıgı ne bileyim tüm bu diğer meslekleri kim yapacak. herkesin okumnasına daha dogrusu muhendis olmasına yada yönetici olmasına gerek yok zaten..as sıyadı ama ulkenın ıhyıyacı olan bölümlerde mezun olan olsun yeter...aslında beylere değil heylere ihyiyacımız var.. zaten herkes bey olmaya çalıştığı için bir türlü düzelmiyor bu ülke her kes zekanısın sınrıını bılecek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Okudumda ne oldu :) iş açısından hey hey hey heyyyyyyy oldum! :D bazı durumlarda kültür farkı bariz olarak kendini belli etsede sosyal ortamlarda böle sınıf farkı takıntılarım yok insan olsun kendini ii kötü idare etsin kendini yada beni rezil etmicek kadar hayat üniversitesinde kendini yetiştirmiş olsun yeter.. Babam şuan fabrika sahibi ve ortaokul terk ama herkes gayet bey dio :) adam ticari zekasıyla hayatta yoğrula yoğrula 35 yasından beri bey ve beyler gibi yaşıo bende hey hey hey moduna devam ediyorum.. önemli olan etiketi değil içeriği!

0|0
    0|0
  • Eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir:) Malesef çok okumuş eşekler var toplumuzdaa.. Ama tabiki okumak güzellll bilgi edinmek araştırmak çok güzel

0|0
    0|0
  • heyyo.

0|0
    0|1
  • heyyyy naber?

0|0
    0|0
  • Eğitim şart.

0|0
    0|0
  • Bu devirde her şey diploma.Okumak şart!

0|0
    0|0
  • hoş.

0|0
    0|0
  • eşşeğe semer takmışlar ai ai demiş...bey olmak karakderle ilgilidir...sana müdür olmuş dolu ai bulabilirim...işyerimde dolu var

0|0
    0|0
  • Biz ne insanlar gördük 3 tane diploması var adam olamamış , birde ne okumayan insanlar gördük hepsi adam olmuş..

0|0
    0|0
  • Aga bu cin ali kelime oyunları nedir?

1|0
    0|1
  • Hoş.

0|0
    0|0
  • evet hoş üni mezunu bi işsizim

0|0
    0|0
  • iyi üniversite veya bölüm önemli... ancak kıytırık birşey okumak da saçma!

0|0
    0|0
  • Hoş.

0|0
    0|0
  • Hay a.

0|0
    0|0
  • okuyup yine hey olayım. daha içten.

0|0
    0|0
  • güzel söz :) Kesinlikle..

0|0
    0|0
  • evet.kocamda ben bilmem beyim bilir desin oyşşş

0|0
    0|0
  • bu ne concon ya bey olcaksan da bi ağırlık lazım.

0|0
    0|1
  • hi beybi.

0|0
    0|1
  • heyyy wassap

0|0
    0|1
  • üniversite okumakla bey olumaz ki... bugün üniversitedeki 2. günüm ama iğne atsan öküzden yere düşmüyo..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• en nefret ettiğim konulardan birisi insanlar kendilerine bey yada bayan (hanımefendi)hitap cümlesinle seslenilmesini kendi götlerinin kalkmalarını ğpohpohlanmayı isterler kendilerine bir üstünlük azmettiriyormuş haasına girerler biizm kitabımızda yasalarımızda her şey ve herkez eşittir bu yüzden ki gerek iş hayatımda gerekse sosyal hayatta bey bayan(hanımefendi) kelimesini bu kisveyi kendine alet edinmiş insanlara kesinlikle kullanmam makamı mevkileri ne olursa olsun isim soy isim neylerine yetmiyor okumuş eşşekleri bide baş tacı etmediğimiz kalıcak nerdeyse bi vesileyle yada bi şekilde iyi bi yere gelmek insanlardan üstün oldugu kanıtı yada belgesi değildir bey miş bayanmış efendiymiş bunlar acizliktir heleki bir insan işinin olmasını kendi çıkarlarını gözeterek bunlara dalkavukluk yapıyorlarsa o kişilerede yazık

0|0
    0|0
  • Okumakla bey olunsaydı...

0|0
    0|0
  • ne okuduğun bölüm ne de üniversite sana iş verir.sen kendini geliştirdikten ispatladıktan sonra hepsi fasafiso.diplomayı eline alan bişey oldum zannediyo okulda öğrendiklerim bana yetr diyo ilerletmiyo bilgisini sonra işsiz kalınca söylenip duruyo.eğer öyle bişey olsaydı ben lise mezunu olupta yönetici vasfı taşımazdım

0|0
    0|0
  • İyi bir işin ve dolu bir cüzdanın yoksa, ''bey'' kelimesinin son kullanma tarihi kısalıyor. Üniversite okumuş olman veya ağzınla kuş değil ejderha tutman bir artı vermiyor. Bunu çok güzel yaşadım. Maddi durumun her şeyi değiştiriyor. Üzücü ve gerçek.

0|0
    0|0
  • Tamamdır fatihmt Bey fgfdfdfd

0|0
    0|0
  • 4 sene okuyup kpss ye hazırlanacağınıza lise mezunu olup lise kpss sine hazırlanın hele de meslek liseli iseniz işiniz garanti. gerisi boş okuyoruz ama boş okuyoruz.

0|0
    0|0
  • Okumak bana bir gelecek vaat ediyorsa Üniversite bitirmek artı dır.Ama geleceğimi Kazanacağım yılları geleceği olmayan bir okulda heba etmekle kazanılacak bey sıfatı kalsın ben almayım...

0|0
    0|0
  • Beyliği etikette aramıyorum. İyi bir üniversitede iyi bir bölümdeydim. Sokarım ünisine

0|0
    0|0
  • ''eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır''

0|0
    0|0
  • Üni mezunu hey-hey lerimi getiren arkadaşlarım var o.O

0|0
    0|0
  • ben okudum onca kişi okudu da ne oldu . ay sonunu zor getiriyoruz milyonlar böyle bu ülkede

0|0
    0|0
  • Hoş.

0|0
    0|0
  • bey olmak diplomaya değil paraya bakar.

1|0
    0|0
  • Eğitim cehaleti alır; eşeklik baki kalır.

2|0
    0|0
  • üniversite bitirdim master yaptım hala bey olamadım sen buna ne dersin arkadaşım.okuma hey ol daha iyi,okuyanların hali ortada.okuyanlara bi hey y...rgm demedikleri kaldı inan

0|0
    0|0
  • Birisi de çıkıp demiyor ki aga bu cin ali kelime oyunları nedir

1|0
    0|0
  • okumak elbette güzeldir ama her okuyan adam olmaz cahillik okumakla gecicidir ama eşşeklik bakidir

0|0
    0|0
  • Her şey diploma değildir...

0|0
    0|0
  • o nasıl oluyo arkadaşım?

0|0
    0|0
  • benim için sorun yok ben dekanıda profesörüde hey diye çağırırdım :)

0|0
    0|0
  • eğitim şart öğretim değil

0|0
    0|0
  • okumak cahilliği alır eşeklik baki kalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...