Manga ya da manhwa?

manga ya da manhwa shoujo türünden önerebilecekleriniz nelerdir? Ve sizlerin etkilendigi manga ya da manhwa lariniz varmi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• shoujo türü pek okumadım, lakin aklıma gelen 3-5 tanesi:
    fruits basket
    skip beat
    nana
    (çok klasik oldular biliyorum)

bir de cardcaptor sakura diyeyim.
    son dönemde göz attığım ama pek ilgimi çekmeyen, ancak shoujo sevmediğim için beğenmediğimi düşündüğüm, milletin baya sevdiği, adını ağzından düşürmediği bir şeyler daha var, neydii, ııım:

vampire knight.

pek iyi bir anime izleyicisi değilim, sadece boş zamanlarımda açar 3-5 manga okur kapatırım, bunlar benim önceden takip ettiklerimdi ve shoujo türünün enleri olarak anılanlardı. underrated olanlar da elbet vardır, ancak bilindik ve iyi olan diyeyim, durumu kotarayım.

umarım beğenirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• shoujo pek okumam;
    mangapark.me/search?genres=shoujo&orderby=views
    aralarında en çok maid-samayı severim romantizmi diğerlerine göre daha azdır biraz daha shounen kaçar :D ama daha komiktir bence :)
    kamisama hajimemaste , gakuen alice, hana kimi ,1/2 prince, ookami shoujo to kuro ouji falan okudum...
    yani shoujo ne kdr iyi olabilirse artık bunlar en iyileri gibi.. ama maid sama yı şiddetle tavsiye ederim.. skip beat de her ne kdr romantizmi fazla olsada beni kikir kikir güldürmüştür :d

0|0
    0|0
  • hiyoko

0|0
    1|0
Yükleniyor...