Mulholland Drive filmini izleyip bittikten sonraki ilk düşünceleriniz nelerdir?

Çok film izleyenler bilir David Lynch ilginç bir adamdır ve ilginç filmler yapar. Kimini 2 kerede izleyip anlarsınız kimini tek seferde. Anlaşılması zor filmlerdir ama güzel işlenmişlerdir. Ben bu adamın takipçisi olarak izleyenlerin düşüncelerini merak ettim.Benimle paylaşırsanız çok sevinirim..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• "Lan daha Lost Highway'i anlayamadık.Bir de bu çıktı başımıza"

0|0
    0|0
    • lost highway'i çözdüm ben dostum yakında yazım yayınlanır takipçisi ol..

• o film hakkında benim de sorular var kafamda. hakkaten 2 kere izledim ama yetmedi sanırım..

• sen de yazımı takip et o zaman @soran, aklımda kalan kadarıyla yazdım ama yine de sizi aydınlatır..

ayrıca sorunuz olursa altına yorum yaparsanız, hatırlarsam cevap veririm..

Erkekler Ne Diyor 3

• "Sonunda uçmuşsun be adam"

0|0
    0|0
  • o da güzel bir lynch filmi

ama lost highway gibisi bir daha gelmez..

onu çözmeye uğraşmadım

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz demiştim ... ancak ERASERHEAD'i gördükten sonra sanırım Mullholland Drive...çok sevimli geldi bana...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düşündürdüğü şey tabii ki bir sürü olasılık..:) bunların hepsi doğuru olabilir ya da hiçbiri doğru olmayabilir..o yüzden Mulholland Dr. ve diğer david lynch filmlerini bulmaca çözer gibi anlamaya çalışmak yerine o soru işaretleriyle izleyip sonrasında aklını kurcalamasının keyfini çıkarmak lazım bence

0|0
    0|0
  • Lynch'in hangi filmini tek seferde anlamıştınız?

0|0
    0|0
    • blue velvet,elephant man,mulholland dr.

• Elephant Man dışında diğer saydıklarınızın biraz daha mental emek hak ettiğini, ve ilk seferde çözdüm tümcesine layık olmadığını düşünüyorum.

• izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...