Türkiye bu karanlıktan çıkar mı ?

Gidişatı nasıl görüyosunuz ? Sizce bu gidişle ülke bölünür mü ?

Güncellemeler:
Yada hangi partide kurtuluşu görüyosunuz ?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Atom bombası atılsın diyorum işte ama duyan yok beni :((

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ülke bölündü gibi birşey artık..Şu anda istikrarlı ,adamakıllı bir parti veya lider göremiyorum bu ülkede.ne muhalefeti muhalefet ne hükümeti hükümet.

0|0
    0|0
  • Ülke gitti zaten bitti yani

0|0
    0|0
  • Partiye bakmaz bu iş. Ülke zaten bölünmüş insanlar tarafından.. Şehit zamanlarımızda bile akplisi mhpsli chplisi devrimcisi saadetcisi büyükbirlikcisi ayrı ayrı eylem yaptı o zaman bile tek yürek olamadık daha nasıl bölünsün ?

0|0
    0|0
  • link

Adam akıllı parti yok bu devirde.

0|0
    0|0
  • Batı balık yan gider

0|0
    1|0
  • gidişat hiç iyi değil, hiçbir partide umut görmüyorum maalesef..

1|0
    0|0
  • Bölünmez,şehitlerimiz ne için sanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Bu konuda bir şey göremiyorum .kör oldum ):

0|0
    0|0
  • Ülke aydınlık yolunda ılerlerken kıskanç ulkelerın bızım açık yaramıza tuz basarak karanlığa sokma eylemlerının kurtuluş Savaşı'ndan bu yana suregelısı ülke bölünmez sonunda bırı çıkıp dur dıyecek 70 mılyon oturmaya mı geldık ama bırı bıtse bırı baslar yok ermenı yok terör yok bılmemne yeter be yeter..!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• derin ve ağır konular ağzımı açmayayım sadece amk böyle sömürgeci bölücü yobaz zihniyetin...

hiçbir partiden bir bok olmaz. direk 1. elden başka bir devlet sömürebilir. hem iç hem dış insanlığın içine s*çıyorlar.

yorum yapıpda benimle cebelleşmeyin.

0|0
    0|0
  • Bu gidişle ülke bölünecek maalesef. Ben bunu deyince millet bana kızıyor.Yav kardeşim, ben ülkenin bölünmesini mi isityorum sanki ! Ancak ben inancım gereği ayet ve hadise dayalı konuşurum. Siyaset ve felsefe beni ilgilendirmez.

Ne buyuruyor yüce Allah Hud Suresi 117. Ayet : Halkı iyi olduğu halde Rabbin, haksızlıkla memleketleri helak etmez.

Peki Türk halkı İslami açıdan Allah'ın razı olacağı, iyi bir halk mı ? Hiç sanmıyorum ! . .

0|0
    0|0
    • Türk halkı sapık bir halk mı? Allah'ın helak ettiği halklar, sapkın halklardır. 5 vakit namazını kılmıyor diye veya müslüman değil de hiçbir halkı helak etmez. Hud suresini anlaman için Hud peygamberin hayatını bilmen lazım. Hud Suresinden bir alıntı yapıp, "Bu gidişle ülke bölünecek" demen; sapkın bir kavmi, Türk halkına uyarlaman demektir. Bilinçli yaptığını sanmıyorum fakat mesajında Türk halkına yönelik ağır bir hakaret var.

• Hayır bir hakaret yok ! Bugün Türkiye'de bir adalet yok. Zalimler ve bozgunculara dur diyecek bir millet miyiz ? Böyle bir kanun yapısı var mı ? Ancak o kanun şeriat olur ve bugün Türkiye'de bir isatistik yapsan nereden baksan halıkn yarısı şeriat karşıtı . Bilmem anlatabildim mi?

• bölünürse kar ortaklığı biter, bu şekilde olunca hepsi kazanıyor

0|0
    0|0
  • çıkar fakat seçimlerde ne olacağı da önemli.

0|0
    0|0
  • Hangi karanlık :S

0|0
    2|2
    • Şehit sayısı yetersiz geliyor sana heralde son on yılda 0 dan nerelere geldi ?

• Şehit sayısı milyona çıkmalı ki bana yeterli gelsin.

• bizim ömrümüz yetmez artık battı batacagı kadar bu batak en kötüsü zenginlerin elinde sisteme dönüştü bu sisitem daha böyle gider..

0|0
    0|0
  • çıkamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...