Türkeyinin en iyi şarkıcısı?

diğer için kimi uygun görüyorsanız yorum yapın :)

• Yıldız Tilbe
    20% (3)25% (6)23% (9)Oy Ver
  • Diğer
    80% (12)75% (18)77% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Türkiyeye karşı Yıldız Tilbe 😄 fazla adaletsiz oldu kadın yerle bir durumda kaldı şu anda :D o kadar iyi besteleri var ki ve kendi bestelerini öyle güzel seslendiriyor ki benim için eşsiz o yüzden

0|0
17|24

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir tespit yapmışsın , Belki düşünsem aklıma gelmeye bilirdi. Çok iyi bir besteci bir o kadar da şarkının özüne inebilen ender sanatçılardan biridir kendisi.. Bence görünüş ve giyiniş tarzına bakılmamalı,

1|0
    0|1
    • Söylediklerinize %100 katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 23

• Uyusturucu muptelsai ve gercek bir ariza oldugu icin kendi kendini bitiriyor.. adalet meselesi degil.

0|1
    1|0
    • Herkes biraz değildir vebiz sanatsal açıdan değerlendiriyoruz ki diğerleri çok mu düzgün sanıyorsunuz kadın gizlemiyor diye keş diğerleri üstü kapalı yaptığı için temiz mi temiz insanlar değil mi haklısınızz.

• Adaletsiz, oldu yerlw bir kaldi dersen , tabi ki oyle cikisirim.. ki sana degil ona cikisiyorum.. parayi bulur bulmaz uyusturucuya bulasti.. o bir anne. Kendi kendini harcadi.. yani kimse onu kovalamadi.. istiktarsizligi kendi hatasi..

• Şu son dediklerinize gerçekten katılıyorum ama beni o kadarı pek ilgilendirmiyor doğrusu zararı kendine :)

• Yildiz buyuk yazar ve yorumcu yalniz sezene bir bak bence.. burayi gorurse mahkemeye verir seni;)

1|0
    0|1
  • Yıldız Tilbe aşk şarkılarının ve sevipte kavusamayanların yasadıgı duyguları sarkılarına katarak bizlere sunan deli dolu kendi içinde yaşayan Sezen Aksunun Manyak versiyonudur bence :D

1|0
    0|0
  • Bir kaç tane var aslında.. onların içinden yazayım bir iki... Birsen Tezer.. Hüsnü Arkan... Ceylan Ertem.. Kıvılcım Ural ve türevleri :)

1|0
    0|1
  • Bunu sorman bile çok yanlış.. Cem Adrian tabiki

1|1
    0|2
    • Ya ben onu nasıl unuturum 😓

• Bana bunlarla gel canımı ye 😅 bir arada mesaj at gizli gizli olmuo merak ettim

• Senin için en iyi olabilir ama hic bir zaman Türkiye geneline hhitap edemeyip ölünce kitleler tarafindan hatirlanmayacak

• Tarkan + + + +

0|1
    1|0
    • Şarkıcı demiş gelmiş bana besteciyi anlatiyo ıslak odunla dovecen bunu yildiz örnek olarak eroinwoman tip olarak vasat karakteride kötü sesi fena değil ama yeterlide değil yani tam pavyon karısı... beni cevabi eksileyen sensen hiç yazma bile bana

• Ben olduğumu sanarak boşuna çıkmışsınız ama yorumuzunuzu ben eksikemedim aksine Tarkanı severim

• Kusura bakmayın o zaman

• Sezen aksu , Birsen Tezer

1|0
    0|0
  • Aaa ayıp size çok kirildim şu an kimse benim adımı vermemiş habuki bir dinleseniz bayilirsiniz yemin ediyorum :) minik serceydi ama şimdi veliahtı :)

0|0
    0|0
  • Muzeyyen Sener ve Mustafa Keser

0|0
    0|0
  • Azer bülbül

0|1
    0|0
  • Sezen aksu.

0|0
    0|1
  • Ahmet Kaya..

0|0
    0|1
  • Gelmiş geçmiş en iyi sanatçı **Orhan Gencebay**

1|0
    0|1
  • Hüsnü Arkan

1|0
    0|0
  • cengiz kurtoğlu

0|1
    0|0
  • Ajdar o bir hiperstar 👏 👏 👏 😎

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu.

0|1
    0|1
  • orhan gencebay

0|0
    0|0
  • Tabiki ahmet kaya

0|1
    0|2
  • Cem Adrian

0|0
    0|0
  • Mustafa Ceceli

0|0
    0|2
  • Yıldız Tilbe

0|0
    0|0
  • Orhan gencebay

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 17

• En iyisini bilemem ama çıplak sesle bile en güçlü ses Ebru Gündeş

1|0
    0|1
  • Bayanlarda;Şebnem Ferah
    Erkeklerde;Cem Adrian

1|0
    0|1
  • Sadece 1 taneyle sınırlı kalınamaz bence. Sertab Erener, Sezen Aksu, Orhan Gencebay ve Zeki Müren...

2|0
    0|1
  • ben..

1|1
    0|1
  • Sezen Aksu, Feridun Düzağaç, Harun Tekin, Kaan Tangöze, Teoman vs vs çok iyi sanatçılar var. Seçemedim hangisi daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Sıla.

1|0
    0|0
  • Sezen aksu

0|0
    0|1
  • Aynur aydın

0|1
    0|0
  • megastar

0|2
    0|0
  • bir çok sanatçıyı beğeniyorum tek bir tane seçemem ki

0|0
    0|0
  • Demet Akalın

0|0
    0|0
  • sezen aksu ve kayahan

0|0
    0|0
  • dj asi bela asdhgfadgh😀😀

0|1
    0|0
  • Yıldız tilbe saf ve şarkıları çok anlamlı Yıldız candır.

0|0
    0|1
  • Orhan Gencebay şüphesiz..

0|0
    0|1
  • yıldız tilbe nın kafası der geçerım :)

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu

0|0
    0|1
Yükleniyor...