Ayağınızın biri kırık, koltuk değneği kullanıyorsunuz, vakit geçirmek için neler yapardınız?

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum siz olsanız bu durumda neler yaparsınız? Kitap okuyorum film izliyorum dışarı çıkıyorum yine de çok sıkılıyorum.

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• bende ayağımdan ameliyat olduğumda koltuğa mıhlanmıştım 20gün kadar.tv izlemiştim.eve arkadaşlarımı falan çağırmıştım.bulmaca çözmüştüm.özellikle sudokuya çok sarmıştım.çalıştığım için raporluydum.ilk zamanlar çok sıkılmıştım ama sonradan tatil gibi gelmişti.ben dışarıyada çıkamıyordum.koltuk değneğiyle de yürümem sözkonusu değildi.

0|1
    0|0
    • sudoku bulmaca iyi fikir, işten yeni ayrıldım bir ay mola vereyim dedim kendime hevesim kursağımda kaldı yapılacak o kadar güzel şey varken :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• valla ben 2 bacağıda kopan gazimizin boş zamanlarında dalgıç olup suyun derinleriklerinde maceralara çıktığını bile gördüm haberlerde :) benim ayağımda kırık değil ama benimde canım sıkılıyo normalde :) tabi bu gece hariç bu gece ne yapçağım belli çünkü ve mutlu bi gün bu yüzden.

0|1
    0|0
    • gazimiz ile kıyaslayamam kendimi onun ki uzun bi süreç allah yardımcıları olsun. benim ki 20 günlük bişi kurs olabilir aslında ben biraz düşüneyim bu kurs işini :)

• sağolasın :) umarım sonunda can sıkıntını dindirecek güzel bi uğraş bulursun :)

• teşekkür ederim

• ayagı kırık olmayanlarda çok sıkılıo emin ol bizde bişiy yapmıoruz yani rutin işte senin yaptıklarını yapıoruz...çok sıkılıosan arkadaşlarınla okey oynamaya falan git ,cafeye gidin oyun cafelerine ne bilim canlı müzik dinlemeye git...

0|1
    0|0
  • kitap oku,mp3 dinle,tw izle pc oyna

0|1
    0|0
  • bugun kandıl dua et bence bılıyorsan kuran oku yada netten dınle onun dışında nette oyun oynayabılırsın bulmaca coz vs

0|1
    0|0
  • playstation. pc'de sarabilecek oyunlar falan oynamayı dene

0|1
    0|0
  • E sen hayattan soğmuşun..

Herşeyi yapıyorsun ama yine canın sıkılıyor.

Annenle beraber yemek falan yapmayı dene o zaman eğlencelidir.

Yada varsa sevgilini çağır onla takıl..

O da olmazsa arkadaşlarını çağır eve okey partisi yapın.

0|1
    0|0
    • evet biraz soğukluk var çaktırma :)

ah annem canım annem çok özledim. anneme gidicektim 1500 km uzağımda :(

tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.

• Ohh mis daha ne istersin be adam :) Allahın gücüne gidicek he

• :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah yardım etsin ne diyim sen pc ps3 gamebox takıl derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...