Foton kuşağına giriş?!

Foton kuşağına bu yıl giriş yapacağımız söyleniyor çok fena korku sardı beni hem istanbul,amerika isviçre vs. gibi yerlerde seslerde bunu açıklıyor gibi sizce?!

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• o ne be foton kusagı nedir biliyonmu kara cahil foton :ısık demetidir

yane ısık demetine gircekmişiz sacma nerden uydurdun bunu cahil

1|0
    0|0
  • foton moton amaan boş işer sen akşama gelirken 2 ekmek al bir kutuda süt

1|0
    0|0
  • Girmeden inanmam. Bekleyip göreceğiz.

1|0
    1|0
  • ohaaa ciddimi bu

foton kuşağına sevgilisiz girmek istemeyen kızlar beni ulaşsın

fotona girmek var çıkamamak acillllllll

0|0
    0|0
  • link

bana biraz mantıklı geliyor geçmişle ilgili sorulması gereken bir çok sorular var

açıklanamayan olaylar var

en güzeli yaşamak , görmek

0|0
    0|0
  • Ben de sana kanma diyorum Umutsuz amcana sor :)

0|0
    0|0
  • dunyanin sonu gibi bisey galiba eger oyleyse br iyi bir de kotu haber iyi haber henuz tum belirtiler meydana gelmedi kotu haber se insanin kiyameti olumdur ve zamanini bilen yok yani yapabilecegin birsey de yok imanin da zayifliga yer verme

0|0
    0|0
    • ı-ıh dünyanın sonu gibi birşey değil puştun önde gideni gibi birşey yeni ve daha kötü bir söneme giriş. :D

• 2008 dede kıyamet kopuyordu bir zamanlar.

0|0
    0|0
  • okim la

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o nedir ki?

1|0
    0|0
    • Kısaca nasıl anlatılır bi,lemedimki ben zihin okuma dünya dışı varlıklar 5. boyut diyeyim sen anlamaya çalış anlamassanda istersen bi google amcaya sor :D

• yalan ublar yalan amerikanın oyunları kanmayın :D

• :DD

• Foton kuşağı nedir diye soracaklar. Deki; Şüphesiz puşt gibin i*ne gibin birşey.

1|1
    0|0
  • ben girmicem.

0|0
    0|0
  • Yani bir foton kuşağı konusu açtım baktım hatunun biri açmış üstelikte gizlemiş kendini.Ha bravo takdir ettim konuyu açmış.Yorumlara bak allahım öleceğim yaa..Kıyamet kopsa kimsenin umrunda olmaz yani..Uyuyun bakalım ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...