Wattpad yazarları kimler burada?

benimde ufak bir girişimim oldu fakat daha yeniyim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ya ben hıkaye degılde yazılar yazıyodum böyle onalr ıpaylasmak sıtdm bana watpad oenrdıler ama orda da mıllet hıkaye yazıyomuss pe ktutlamadım bıraktı mbnde. uamr ım başarılı olrusuun :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)
      hikaye olmasa da yazılar da rahatlatır insanı iyi geliyorsa yaz tabi kitap gibi derlenebilir çok kitleyede gerek yok ki sana iyi geliyorsa yapmalısın :)

• evett ıcındekılerı döküyosun sonuçta rahatlamaz mı ınsan :)

• ee yani kesinlikle :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Wattpad'deki tüm anonim hikayeler berbat ötesi hepsi romantik aşk komedi bilim kurgu konularından çıkmıyor malesef.. ne bir macera ne bir aksiyon olsada onlarında içinde aşk meşk...

0|0
    0|0
    • aslında haklısın kalite baya düşük fakat iyileri gördüm betimlemesi iyi olanları
      bilimkurgu yazarı olabilmek bir ayrıcalıktır herkes yapamaz kolay kolay
      olsun ben yinede bir girişimde bulundum iyi hissettiriyor yazmak

• şu ana kadar tek göz ucuyla beğendiğim kitap ismi Olluviuora mıydı neydi bilim kurgu idi ama sonra ilerki sayfaları okuyunca anladım ki oda aşk meşkle dolu :f ama fazla değil gerçi o günden sonra bıraktım artık gidip sokratesin olduğu kitapları okuyorum =D

• iyi kitaplar seçiyoruz demek ki okunmaz mı Sokrates :)
      evet olluviuora bilim kurgu orada en iyisi sanırım

• eskiden deli şiir hikaye yazardım bee. Şimdi tık yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kac kere yazmak icin ilham geldi sonra vazgectim :D Arada girip takılıyorum öyle hikayelerde

0|0
    0|0
    • bende öyle yapıyordum da ilham geldi bende durdurmadım kim ne derse desin iyi geliyor da bana bence sende bir adım at :) orada kimse harika beklentiler içinde değil ki :)

• ya hangi kurgu gelse aklıma hepsi kullanılmıs ya da benzerleri var. Ben yapacaksam farklı olması lazım ama aklıma bir halt gelmiyo :D

• aslında bununla ilgili büyük bir sıkıntı yaşamıştım
      ben ilk bölümü yazdım kafamda gelecek ile ilgili bir taslak hazırladım wattpad in sıkı takipçisi bir arkadaşıma gönderdim ve kesinlikle yayınlama dedi ve bir baktım ki benzer yazmışım fakat ben yinede yayınladım
      bir dene derim yinede çünkü daha ilk çalışmalar kimse harika yapamaz yaz yazdıkça gelişir :)

Yükleniyor...