Sizce keman bir erkeğe yakışmazmı?

Ensturman olarak keman çalmayı düşüynüyorum çünkü sesini çok seviyorum. Ama yakışmaz diyenler var. Sizce?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• sacmalama cal pesınden gıt saksafon caldılar adını kırlettıler keman yaksmaz dıyorlar calın be olum ne takıosunuz mılletı onu elınıze alıp konustururken hepsı agzı acık dınlcek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen seviyorsun ve çalmak istiyorsun yakışmaz nasıl bir yorum Allasen? Sen sevdiğin şeyi yap huzurun ve mutluluğun herşeye yansır ;)

0|1
    0|0
    • Teşekkürler.. çok güzel söyledin :) Yakında başlıyacam zaten kemana fikrinizi merak ettim

• Başarılar :)

• Youtube'a "Henry Seohyun Trap" yaz izle gör yakışır mı yakışmaz mı... Yakışmaz diyenlere de izlet ve kemana başla :)

0|1
    0|0
    • sende keman seviyosun belliki:D

• Evet. Keman kesinlikle cennetin enstrümanı olmalı. Hele Henry çalıyorsa... Çalmak isterdim ama ses de çalıştığım için daha çok çalarken söyleyebilecegim enstrümanlara yönelmek iyi olur diye düşünüyorum.

• Yakisir.

0|1
    0|0
  • Yakışır.

0|1
    0|0
  • Yakismaz

0|1
    0|0
    • Tesekkurler.. sence neden yakısmaz?

• Aslında bazisina yakışıyor ama çok nadir. Bilmiyorum ben gitarı daha çok yakistiriyorum erkege

• teşekkürler :D

• Neden yakışmasın yakışır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yakışır

0|1
    0|0
  • Yakışıp yakismayacagina niye bu kadar takildin?

0|0
    0|0
    • çevremde yakışmaz diyen çok kişi oldu başta takmıyordum ama ne bileyim merak ettim sordum :)

• Sorma. Çalmak istiyorsan çal ama heves olmasın. Gerçekten isteyerek çal.

• Kardeşim şimdi Allah var kızlarda daha hoş duruyor nazik bir müzik aletidir keman :) Ama erkekte çalamaz mı tabiki çalabilir sen hangi müzik aletini öğrenmek istersen onu öğrenirsin kimsenin dediğine de bakma bende gitar çalıp söylüyorum mesela :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...