Dolmuştaki müzik?

dolmuşcular neden sürekli arabesk dinler? hepsimi acı cekior bu adamların ?

0|0
5|35

En İyi Erkek Görüşü

• Adı gibi şoförde dolmuş napsın adam :)

Hatat ben bir defasında daha acayibini gördüm.Şoför sakallı bir tip, dolmuşun gösterge panelini kapatacak şekilde de sayfaları açık bir kitap yapıştırmış :) Kitap dini bir kitaptı çalan müzik malum :D

hastasıyız dedeeeeee

:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• sende 3 kuruş için akşama kadar çalış hayatın güzel olup olmadığını gorursun hergün düşünsene sabahtan akşama kadar direksyondasın bi elin arkaya gidip geliyo her 10 saniyede bir . it çakal desen biton onlarlamı uğrasacaksın milletin boş muhabbetlerinmi dinleyeceksin eve ne goturucem derdinemi düşeceksin yoksa çocuk acaba oynarken yola çıkmışmıdır korkusuylamı duracaksın . hayat kolay değil anlayın bunu

0|2
    0|0
  • arabesk dinleyip; trafikte tehlikeli hareketler yaparak; hızlı sürerek ; etrafındakilere özellikle bayanlara hava attıklarını zannederler. Hele ki şoför mahallinin yanına bir bayan oturmuşsa; sırf ona ne kadar iyi bir şoför olduğunu hissettirmek; artistlik yapmak peşindeler. Ama ne kadar itici olduklarının farkında değiller. Aynı 94 model kuş serisi arabalarda müziği sonuna kadar açıp mahalleden bangır bangır geçen krolar gibi sorunlu tiplerdir.

2|1
    0|0
  • bu gelenek olmuş artık

0|0
    0|0
  • Bak aklıma ne geldi :)

link

0|0
    0|0
  • açılın beyler bayanlar ben

dolmuşcuyum

1|0
    0|0

• İnan onlarda başkaları için öyle düşünüyor herkesin zevki farklıdır bize düşün sadece saygı göstermek olucaktır ama soruna birde şu yönden bakarsak o durumdaki bir insanı arebeskten başkasıda kesmez bende yazın çırak olarak çalışırken öyle yapıyordum yani :)

0|0
    0|0
  • burada pitbull stayla. koltukta takım formaları kulağı küpeli şöförler heryerde araba amblemleri falan, bunlar varya bunlar çok pis kornacı gemi kalkıyor lan sanki

0|0
    0|0
  • sen hiç uzun saclı kot pantol giyen yada entel dolmuscu gördün mü günlük kazancın bol oldugu işlerden biridir herkes dolum alamaz yani mesele su her sehirde dolumuscu biraz kaba dayı trzı insanlar alır genelde de böyle insanlar ya türkü ya arabesk dinler

0|0
    0|0
  • yaniii dediğin doğru gerçi onlar paralı çalışan minibüs onların değil...

0|0
    0|0
  • ilginç bir yaklaşım.

0|0
    0|0
  • Bizim burdakiler dıp tıs dıp tıs dinliyo

0|0
    0|0
  • bende bıktım walla link

0|0
    0|0
  • babadan öyle görüyorlar

0|0
    0|0
  • yok be. geçen kadiköy - gözcübaba minibüsüne bindim. laura brannigan - self control

*maria magdalena

* europe - carrie

*bob - no woman no cry

falan çalıyordu. adam ters köşeye yatırdı insanları.

0|0
    0|0
  • Kayseride dolmuşçu kalmadı :), ama son dönemlerde arabesk müzikten arabesk rap'e geçiş yapmışlardı :))

0|0
    0|0
  • trafik + insanların dırdırı bence yeter artar, parça listesinde genelde arabesk'in en kötü örneklerini barındıran dolmuşçu aslında bizi efkarlandırmaz, moralinizi bozar o kadar.

0|0
    0|0
  • istanbulda bitane vardı bizim orda..adam paso techno dinlerdi..ama saçma sapan ki severim club falan normalde..artık istanbulda değilim mutluym:)

0|0
    0|0
  • ist trafiginde acı cekmeyen mi var *

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bi ara ilahi çalıyordu minibüste. Nasıl kaptırmışsam kendimi 3 durak geçmişim ineceğim yeri :/

Ama değdi yani huzur buldum.

0|0
    0|0
  • belki inanmazsınız ama bir keresinde queen e denk geldim en arkaya geçip şarkıyı mırıldandım özlüyüyoruz seni be Freddie

0|0
    0|0
  • arebesk müzik acı anlamına gelmez her insanın bir müzik tarzı var seviyor ve dinliyor tercih meselesi...

0|0
    0|0
  • düşünsene gün boyu yoldasın neredeyse monotonlaşmışlar eve vakit ayıramazlar dolmuşa binen cici bayanlara bakıp AHHHHH çekerler bazıları azıp başka şeyler çekerler yazık avutuyorlar kendilerini böyle arabesk ile :)

0|0
    0|0
  • eskide kaldı onlar gizemcon :) yani ben hiç bakırköy taksim dolmuşlarına bindiğimde arabesk dinleyen görmedim :)

0|0
    0|0
  • siz karamsar soförlere denk gelmişsiniz malesef. benim tanıdıklarım hayat dolu müzikler dinliyorlar.

bkz:istedim vermediler sen şöforsun dediler :)

0|0
    0|0
  • ben pek arabesk dınleyıne rastlamadım

0|0
    0|0
  • acı çekmek özgülükse örgür millet işte . bunuda acı müzik dinleyerek çıkartıyorlar.

0|0
    0|0
  • adamlar diyor ki ne kadar direnirsen diren senide alacak bu tren :):)

0|0
    0|0
  • arabeski sadece acı çekenler mi dinler bu nasıl anlayış...

müzik zevk işi...

0|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• O müziklerle yetiştikleri için Türk milleti melankolik takılmayı severmiş :))

Arada pop dinleyenler de var ama :))

0|0
    0|0
  • Birisi de Rock dinlesin.Gerçekten dişimi kıracağım.

1|1
    0|0
  • Süpersin, evet tartışılacak bir konu :)

0|0
    0|0
  • Adamlar bütün gün insanlarla uğraşıyor,hak veriyorum.

0|0
    0|0
  • yoo bana hiç arabex denk gelmiyor...aksine pop dinliyo bizim amcalar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...