Tatil Planlarınız Nasıldır?

ben karavan ile kafam nereye eserse şeklindeyim oteller bana sıkıcı gelir peki siz nasıl tatil seversiniz.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazlık tatilini severim. Arkadaşlar, kuzenlerle olan ailelerin olmadığı tatil. Güvenlikçi değişmiştir aileye telefon açar onayı alınca kapıyı açar gidersin eve. Gidersin böyle yazlık toz içindedir heryeri silersin yerleşirsin. İlk gün uyku, yerleşme, terasta çay içerek geçer. İkinci gün plajda güzel bir yerde komple yerleşirsin. Güneşlenen, denizden çıkmayan, masa oyunu oynayanlarla gün geçer. Üçüncü gün voleybol, deniz topu filan oynanır. Dördüncü gün yine plajda geçer. Beşinci gün şehir merkezi taraflarında koya gidilir. Tekne turuna katılırsın. Tekne iki katlıysa üst katı parsellersin. Akşam merkezde dolaşır kafede oturursun. Altıncı gün plaja geç gidilir. Akşam saatleri daha güzel olduğunu farkedersin. Son günü ya denizde ya güneşlenerek geçirirsin. Sonra herşeyi toplar, kilitler, kapatır çıkarsın yola.

0|0
    0|0
    • peki her yıl aynı yere gitmek sıkıcı gelmez mi ben bu dediklerini karavanımla yapabilirim. oteller soğuk geliyor bana ama örneğin bu yaz mersindeysem seneye antalyada bir sonraki sene bodrumda olabilirim ya da 2 gün 2 gün her plajı dolaşabilirim.

• Evde yalnız kalabileceğin bir sürü alan var. Lavaboya gittiğinde bile salon ve odandan uzaktasın. Karavanda herşey yan yana olduğu için zordur. Heryerden arkadaşların varsa bütün yazı hepsine giderek geçirmek daha güzel olurdu.

• evet arkadaşlarım çok ama karavan özellikle sevgiliyle bence harika oluyor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...