Arabesk can mıdır? özellikle Ferdi Tayfur.

soru başlığımda görüldüğü gibi sizden arabeskle ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• En gothic, rockçı, punkçı, vs. kızların bile hiç bilmese bile bir tanede olsa İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur, Müslüm gürses, Orhan Gencebay dörtlüsünden bir parçayı ezbere mutlaka biliyorlardır.

Arabesk candır aşkta kalbini kullandığın sürece, arabesk can değildir aşkta mantığını kullanmaya başladığın sürece.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• dinleyene can olabilir bana değil. arabesk sevmem can ciğer hiç bir şey değil. ferdisi bilmem nesi de tırt benim için.

0|0
    0|0
  • Müslüm Baba kazıdım ben, önce kalbime sonra koluma.

0|1
    0|0
  • Hakkı Bulut candır

0|1
    0|0
  • hakkı bulut candır.

0|1
    0|0
    • owwwww :) tam ona girmistim :)

• arabesk candır ciğerdirrr mantıklı sözler genelde bu sarkılardan cıkar :) ferdı tayfur sevmem hele son gundemde yerını aldıkca ıyıce sevemedım

0|0
    0|0
  • Öyk

0|0
    0|1
  • Rock candır.

0|0
    0|1
  • arabesk candır ama her zaman değil arabesk rap ise ayh ismini duyunca bile kötü oldum.

0|0
    0|0
    • o konudan ben de muzdaribim zaten :) o arabesk rap nedir yaa :)

• ama dediğim gibi her zaman değil bazen hoş gelir kulağa dinlersin

• mantikli. tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• elbet candır. bireysel konuları işlediği için en karşı olan, beni bayıyor diyen insanı dahi bir yerden bir gün yakalayabiliyor. ama kalmadı artık arabesk. birde seçerek dinlerim. mesela link link linkteki iki esere kayıtsız kalamazsın. bir gün herhangi bir ortamda mutlaka yakalar.

0|1
    0|0
  • arabesk demeye dilim varmıyor ama orhan gencebay diyorum. diğerleri faso fiso. traş.

0|1
    0|0
  • bütün arabeskçiler iyi değil ama ferdinin yeri başkadır o dinlenir

0|1
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • bu nutella candır diye başladı demek buralara kadar geldi:)

0|0
    0|0
    • biz ole ergen muhabbetler yapmayiz nutella falan.

• hee bliyorum cok cevrildi o muhabbet. sunu yapan candr bunu seven candr vs . :) biz hakiki arabeskci ve ferdicilerdeniz. dusuncenizi merak ettim sadece :)

• ozaman ferdiden bugece bi gönül yorgunu patlatim ben:)

Yükleniyor...