Victorias secret casting best manken den teklif aldım tanıyan var mı ? asya nimet kuyulu fotoğraflarımı çekecek?

victorias secret casting best manken den teklif aldım tanıyan var mı?

asya nimet kuyulu fotoğraflarımı çekecek?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• victoria secret casting dünyanın en büyük bayan giyim markası her yıl defileleri oluyor... best manken yurt dışına model gönderen büyük bir şirket Ankara İstanbul paris londrada şirketleri var ...

asya nimet kuyulu benim liseden arkadaşım pariste yaşıyor çok iyi bir moda fotoğrafcısı google yazarsan çektiği fotoğrafları göre bilirsin

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim googleden araştırdım zaten hakiketen çok iyi çekiyor ...

sence doğru yerdemiyim? İstanbul'da beni çok iyi karşıladılar , paris londra defilelerine katılacağım

parise çekimlerden sonra gideceğim oradaki modacılarda çok beğenmişler beni

• modellik te para kazanmak istiyorsan.,, yurtdışında yapacaksın paris milano londra ,,,

bizde modamı varki modele ihtiyaç olsun hepsi şarlatan

hüseyin çağlayan dünyanın en büyük modacısı kaç türk biliyor iz le defilelerini ne demek istediğimi anlarsın.. bana resmini yollarmısın merak ettim

Erkekler Ne Diyor 2

• ofiste siyah deri koltuk görürsen kaç hacım.

0|0
    0|0
  • Terket burayı. Tüm zamanımı seninle konuşmak ve seni görebilmek için harcamak istemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• serenay sarıkayadan şanslısın :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim arkadaşlarım senden iyi model olur diyorlardı bayağı geç kalmışım

• Nasıl aldın?

0|0
    0|0
  • ALLAH ALLAH ilginc

0|0
    0|0
  • Ooo egoist kezban selam sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...