Kuantum ve spiritüel yaşamla ilgilenenler bir bakabilir mi?

Ruh eşi dediğimiz insanların çekimleri (aşkları) biter mi?
Biliyoruz ki aşk geçici ama ruh eşlerinin arasındaki sevgi biter mi? Yoksa aynı çekimle devam mı eder.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güldüm ya , başlık kuantum olunca kimse bir şey yazamamış. Alında kuantum fiziği ya da kuantum mekaniği değil konu :D :D :D. Konu Ruh İkizi ve Kuantum Biliminin Etkileşimsel Bütünleşimi. Nedense kuantum'u böyle bir konuya neden dahil ettiğini hala anlayamadım. Daha çok parapsikoloji ile ilgili gibi.

0|0
    0|0
    • aa. bunu bilmiyordum araştırmıştım. Bilginiz varsa cavaplar mısınız

• tşkler eig için

Erkekler Ne Diyor 12

• Kuantum ile spiritüel yaşam arasında nasıl bir ilinti kurdun? Şaştım kaldım.

0|0
    0|0
  • Canlılığa bağlı, buna ne kadar önem verildiğine bağlı. Sonuçta kuantuma göre dengeleyiciler var ancak zaman akışına yeni etmenler katıldıkça durumlar dengeyi bozmayacak şekilde değişir. İstediği kadar kuantum ve spirituel etmenler olsun, psikolojik, fizyolojik ve toplumsal etmenler daima onun üzerindedir.

0|0
    0|0
  • ben çekim yasasına çok fazla inanmıyorum açıkçası. çekim yasasının sadece sürekli pozitif düşünme kuralına katılıyorum

0|0
    0|0
  • Bende kuantum yazınca atopm ışık evren vs sorcan sandım vay ameka :D Bu arada ışık yani foton yavaşlatıldı kanka haberin ola.

0|0
    0|0
  • ruh eşleri arasındaki çekim bir süre sonra bitebiliyor orada haklısın..

0|0
    0|0
  • öyle bir çekim yoktur açıklıyorum : insan herzaman kendinde olmayanı ister mesela saf temiz çok güzel bir kızın yanında neden öküz vardır? çünkü o kızın iç dünyasında kabalık öküzlük yoktur dolayısıyla zıt kutuplar birbirini ceker erkegin karanlık tarafı o kadını kendine ceker kadın o gizeme bayılır ya da saf bir erkegin yanında seytan bir kadın vardır çünkü kendi iç dünyasında bulamadığı karanlığı karşısındakinde görünce hayran olur baglanır sonuc herkes kendinde olmayanı ister !

0|0
    0|0
  • Kuantumla ilgili 4 tane kitap okudum bir b, k anlamadım sen 19 yaşında kuantum mekanini nerden öğrendin

0|0
    0|0
  • Kuantum = kurabiyecanavari

0|0
    0|0
  • ruh eşleri arasındaki aşk çok sağlam bağlarla olur. o yüzden bitmesi zor gibi

0|0
    0|0
  • Asla bitmez.. Bitiyorsa ruh eşin değildir.. Sen öyle sanmışsındır :)

0|0
    0|0
    • Dedim ya.. Buradan anlatmak çok zor.. :)) Ruh ikizi dediğin şey duygusal olmaz.. Ruh Eşlerinde duygular üst düzeydedir.. Ruh İkizini tamamlayıcın olarak görebilirsin.. Sende olmayan bir yarın gibidir.. Ruh Eşini ise ayna olarak.. Sana benzeyen çok şey görürsün.. :) Öyle diyeyim.. Daha açık oldu sanırım :D

• yaa :D ne güzel bilgiler :D özelden anlatsan olmaz mı

• ruh eşi demek aynı karektere sahip insanlar değil aksine zıt karekterlere sahip insanlardır

0|0
    0|0
    • ama arada benzerlikleri oluyor dimi? mesela tuğçe diyordu siz benzemeyiz sanarsınız ama benzerlik vardır

• bu kadar yeter kapatıyoruz

• teşekkürler sadşlkaş :De

• çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taammı. şimdi mesela türban olayını çok karıştırdılar. aralarında bir fark galdı, o farkda çok güzel oldu. herkesizn hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz. ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir. şu şekil giyinir... amma hiçkimse kimseye garışmaya bir hakkı yok. özgürlüğü bidir. aa başörtü kurban olduuum ya resullallah tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. benim yorumlamam bu kadar. hadi hayrılı işler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Spiritualizmde ruhlar enerjidir ve her ruh enerji parçaciklarindan oluşur enerjiler birleştikçe ruhlar birbirini tamamlar bu da dünyadaki her canlinin yani enerjiye sahip her beden senin eşin olmasi demek oluyor karakter ve özellikler çevreseldir ruh ana temel kavramlarla donanmiştir o nun dişindaki yüklemeler senin seçimin ilk donanimlar da kaderin oluyor bunlar çok irdelenecek farkli kavramlar bunlar iki üç yalin sözlerle anlatilacak kadar özet geçilemezler ama ruh eşin ya da ruh ikizin konusuna gelirsek eğer dünyada yaşayan her insan yaratiğinin bedenindeki ruh eşin olmakta çğnkü yukarda da belirttiğim gibi enerji parçaciklarindan ibaretiz
    Deme ruhum var diye..
    De ruhumun bir bedeni var diye!!!

0|0
    0|0
  • 3 yildir spitituelle ilgileniyorum sana sunu söylemeliyim ki ask biter ancak sevgi bitmez. Sen o kişinin ruh esin olduğuna inanıyorsan ve eğer o inanç karsilikliysa iste o zaman o ask da bitmez. ;) :)

0|0
    0|0
  • Evet tüm ruh hastaları kendileri gibi olanları ruh eşi kabul eder

0|0
    0|0
  • Ruh eşine aşık olmayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...