Bitter çikolatanın içinde ne var?

Bitter çikolatanın içinde ne var arkadaşlar. Yani neyi fazla yada neyi eksik. Ben bir yerde sütü daha az diye duydum. Ama başka yerde şekeri daha az dediler. Sizce hangisi doğru? Bir de sizin fikirlerinizi alayım dedim. :)

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• marketten gidilir 1 adet bitter ve 1 adet sütlü çikolata alınır.

alınan çikolataların içindekiler kısmı okunur ve bu konu hakkında bilgi sahibi olunur.

Başka bir arzunuz...

0|0
    0|0
    • sonrada oturup o cikolatalari afiyetle yiyoruz :)) mantikliymis cok bilmis bey :))

• bu kısmını yazmayı unutmuşum tamaladığın için sonsuz şükranlarımı bildiririm :))

Erkekler Ne Diyor 12

• hoşuma gitmeyen bişeyler var :(((

0|0
    0|0
  • Yenilebilir kömür var sanırım kapkara leeen

0|0
    0|0
  • Bihter

O yüzden tadından yenmiyor ...

0|0
    0|0
  • daha acı bir cikolata tadı var

0|0
    0|0
  • bitter bir harika dostum :)

0|0
    0|0
  • kakao kıvamı biraz daha yoğun ve fazla

0|0
    0|0
  • bence süt ve şeker az :)

0|0
    0|0
  • adıı üstündee terliiyen bitlerden yapıyorlarr işde adııda ordan geliyor bitter :D ter yani :D

0|0
    0|0
  • kakaosu farklı, yağla şekerle olacak şey değil o

0|0
    0|0
  • Kakaosu fazla ve şekeri az.

0|0
    0|0
  • Kakao ve şeker olmalı..

0|0
    0|0
  • Kakao var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sütsüzdür çikolata, bitter sağlıklı çikolatadır diğerleriyle kıyasda. ama acı olduğundan herkes sevmeyebiliyor.

0|0
    0|0
  • Bak bu konuda yeterince bilgi sahibiyim sanirim cikolata zaten kakao yapragindan uretilmistir ve emin ol hic o disarida satilan cikolatalar o kakao yagi kadar aci degil l yag cok acidir ama simdiki cikolatalarda bu yagin miktari azaltilip sut fazla ekleniyor bitterlerin de cesitleri vardir ustunde yazar %70 bitter falan diye ve oran yukseldikce acilasmaya baslar herneyse bu %70 lik bitterlerin kilo verdirmesinin nedeni kakao yagidir.

0|0
    0|0
    • yag yiyerek kilo mu veriyoruz yani :)) ee cok hos :))

• Evet zaten miranda kerr gibi supermodeller de gunde bir parca en az %70 icerisinde bitter iceren bir parca cikolatanin hem cikolata istegini yatistirdigini hem de kilo verdirdigini soylerler.

• Bitteri çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • sütü az yağı az kakaosu fazla. ve türk kahvesi gibi etki yaratır. türk kahvesini çok sevdiğim için benim tercihim genelde ondan yana olur

0|0
    0|0
  • Kakao oranı yüksek sanırsam.

0|0
    0|0
  • sütü az..

0|0
    0|0
  • Yağ oranı az diye biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...