İspanyolca nasıl öğrenebilirim?

imkanlar dar olsa da bu dili öğrenmek istiyorum. hem telaffuzda hem de yazmada

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• az buz biliyorum ama bunun için çok güzel kurslar var. araştırıp bul ve git derim. Türkçe gibi bir dil zaten yazıldığı gibi okunuyor. ama 25 tane zamanlari var cok karışık ve agir. ileride isine yarar mi yarar ama bundan once almanca ogrensen daha iyi olur calisma alaninda. :)

0|0
    0|0
    • almancaya da merakım var hatta biraz altyapımda var almanca da artikeller daha azdır dime ispanyolcaya göre :)

• evet. ispanyolca biraz daha hard kaciyor. almanca ogrenmek biraz daha faydali calisma alaninda.

• Tsk euim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• ispanyol biri bul internetten arkadaş olarak başla yazışmaya sonra sesli oalrak falan konuşmaya başlarsın google translateden işte yavaş yavaş olur

1|0
    0|0
    • sağol başgan :) yurdum insanı sizi seviyoruz :)

• ben ingilizceyi bu yolla öğrendim tam değil ama çoğu kelimeyi falan öğrendim yani konuşabiliom dene derim çok ispanyollanda konuştum benzio ingilizceylende hem çok yakın ikisi

• bu siteye üye ol... ispanyolca bilen biri ile tanış öğretsin...

0|0
    0|0
  • Ben erasmusla zaragozada okudum dili orada öğrendim

0|0
    0|0
  • Creo que tienes que ir a un amigo de curso de Español!

0|0
    0|0
  • İngilizce yi ogrenirseniz geri kalan butun dilleri ogrenirsiniz

0|0
    0|0
    • onda sıkıntı yok ama ispanyolcanın iyelik ekleri çok farklı

• ana dili gibi bir ingiliz bile konuşamaz azizim

• Kanada ingilizcesinden bahsediyorum :-). Asil ingilizce Kanada ingilizcesidir

• ingilizce çevirmeli olarak öğrenmek türkçeye göre daha kolay benden sana tavsiye.

0|0
    0|0
  • İspanyolca bileb bir manita hap ;) Holaa !! ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kursa yazılmak en ıyısı fakat yoksa ınternetten en basıt halıyle onlıne anlatan sıteler var telafuzlu bır sekılde bol bol tekrar yaparsın ve aynı sıtelerde karsında ogrendgın dılle yazısmalar bıle saglanıyor ınternetten arastır derım

0|0
    0|0
  • İspanyol paça giyy. Afgahs anne uykum geldii.

0|0
    0|0
Yükleniyor...