Hangi yerli kitabi okumaliyim?

cok kitap okumama ragmen okudugum kitaplarin neredeyse hepsi yabanci. ve artik turk edebiyatina giris yapmak istiyorum hangi kitaplarla baslamaliyim? turu farketmez akici olduktan sonra her turu okurum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kitaptan ve hayattan zevk almak istiyorsan ; Ahmet Batman Soğuk Kahve'yi öneririm. Sıkıcı değil okurken eğleniyorsun hatta kendinden bişeyler de buluyorsun. Biraz daha edebi bişey istiyorsan ; La ; Sonsuzluk Hecesi'ni öneririm Nazan Bekiroğlu'ndan. O kitabı okuduktan sonra aşık olmak isteyeceksin (:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepimiz zamanında Türk edebiyatına Cin Ali ile başladık. Sen de onunla başla.

0|0
    0|0
    • ahhahah o kadar geriye gitmek istemiyorum ya

• o kadar cok var ki kendimden utandim resmen... tesekkur ederim

• rica ederim

• cin ali büyüyor

0|0
    0|0
  • Tarih seversen eğer ve hitlerede sempatin varsa Aytunç Altındal - bilinmeyen hitler i tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ruh adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk edebiyatina girdikten sonra yabanci kitaplarin dilinin aslinda ne kadar basit olduğunu göreceksin ve soguyacaksin, gerçi bize çevirileri öyle... Yaban olabilir , Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun

0|0
    0|0
    • gercekten turk edebiyatina agirlik vermek istiyorum cok sey kacirdigimin farkindayim. tesekkur ederim

• Kahraman Tazeoğlu'nun tüm kitaplarını tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • İskender palanin butun kitaplari

0|0
    0|0
  • mehmet rauf eylul

0|0
    0|0
Yükleniyor...